Šį ketvirtadienį Mažosios Lietuvos tarmės puoselėtojos - lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja V.Galinskienė ir jos mokinė trečiokė L.Lazaraitytė - pristatė trims klasėms XIX a. pradžios ir XX a. pradžios lietuvininkės rūbų detales. Klasės draugai juokavo, kad pasiklausę Lukrecijos suprato, kokia graži ir neįprasta yra mūsų krašto tarmė, tačiau be vertėjo susikalbėti nepavyktų. Mažosios Lietuvos tarmės puoselėtojos papasakojo, kad Lukrecija ruošiasi dalyvauti Etninės kultūros olimpiadoje Mažosios Lietuvos regione ir atstovaus mūsų rajonui. Taip pat, pamilusi šios krašto tarmę, gimnazistė išmoko pati austi juostas.  Linkime sėkmės mokytojai ir jos mokinei olimpiadoje!

Šilutės pirmosios gimnazijos

Filosofija

„Ne mokyklai, gyvenimui mokomės“.    /Seneka/

Vizija

Pažangi, atvira, visapusišką išsilavinimą teikianti gimnazija.

Misija

Ugdyti brandžią asmenybę, atvirą pasauliui, pasirengusią mokytis visą gyvenimą ir dirbti Lietuvos labui.

Bendruomenės vertybės

Pagarba  --  Bendradarbiavimas  -- Atsakomybė

Strateginės veiklos kryptys

1. Užtikrinti ugdymo programų įvairovę, kokybišką ir visiems prieinamą ugdymą(si) ir mokymo(si) poreikių tenkinimą per patyriminį mokymą.

2. Formuoti bei skatinti asmenybės ūgtį, sudarant sąlygas mokiniams pasirengti visapusiškai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje.

3. Modernizuoti ugdymo aplinką, tobulinti gimnazijos VMA Moodle tinkle panaudojimo galimybes, sudaryti palankias sąlygas mokytojų ir mokinių naujų technologijų ir informacijos valdymo kompetencijų tobulinimui, ugdymo(si) rezultatų gerinimui.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudingos nuorodos:

Gimnazijos feisbukas