Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Trispalvės akimirkos

Trispalvės akimirkos

Fotografavo S.Ranauskas, K.Juzelėnaitė

"Tikėk tuo, ką darai",- sau ir draugams linki abiturientė Gintarė

IVb tarp pasiruošimo Šimtadieniui šurmulio dar rado laiko palinkėti sau ir vieni...

Konferencijoje Priekulėje

Konferencijoje Priekulėje

2017 metai buvo skirti rašytojos Ievos Simonaitytės - Klaipėdos krašto rašytojos, autobiografinių...

Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

Sveikiname rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojus: K.Kunickaitę (I vieta), T.Tumaitį (III...

Nebijok tylumos

Nebijok tylumos. Žiūrėk, kaip žemė žiemą žiemoja: tyli ir kantri. Užpustytoj paežerėj, po...

Akcija

Akcija "Pyragų diena" - 2017

Gruodžio 15 dieną gimnazijoje vyko ketvirtoji gerumo akcija „Pyragų diena“. Tradicija tapęs...

Apie Kalėdas - angliškai pradinukams

Apie Kalėdas - angliškai pradinukams

Mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytojos R.Klimanskienė ir N.Mulerova jau ketvirtus metus...

Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose

Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose

Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose Vilniuje, kur buvo kalbama...

 • Trispalvės akimirkos

  Trispalvės akimirkos

 • "Tikėk tuo, ką darai",- sau ir draugams linki abiturientė Gintarė

 • Konferencijoje Priekulėje

  Konferencijoje Priekulėje

 • Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

  Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

 • Atminimo aukuras Sausio 13-ajai

  Atminimo aukuras Sausio 13-ajai

 • Nebijok tylumos

 • Akcija

  Akcija "Pyragų diena" - 2017

 • Apie Kalėdas - angliškai pradinukams

  Apie Kalėdas - angliškai pradinukams

 • Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose

  Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose

 • Matematikos popietėje varžėsi pirmokai gimnazistai

  Matematikos popietėje varžėsi pirmokai gimnazistai

Ankstų penktadienio rytą pirmokai ir antrokai gimnazistai skambant I.Simonaitytės balsui rinkosi aktų salėje, kur jų laukė bendraamžiai, pasiruošę pasidalinti žiniomis apie Mažosios Lietuvos metraštininkės Ievos Simonaitytės gyvenimą ir kūrybą. Pamokos tikslas - sužinoti, kuo įdomi ir aktuali rašytoja I.Simonaitytė šiuolaikiniam jaunam žmogui?

Uždaviniai - užsirašyti svarbiausius rašytojos gyvenimo ir kūrybos faktus, atsakyti į  pamokos pradžioje skambėjusį klausimą, pasiruošti atmintinę samprotavimo pastraipos kūrimui. Pamoką vedė II b klasės mokiniai D.Budvytis ir E.Skikaitė bei lietuvių kalbos mokytoja L.Liepinienė, pranešimus skaitė II c klasės mokinės R.Laukineitytė ir V.Valaitytė ("I.Simonaitytės kūryba"), V.Kojelytė (Romano "Aukštujų Šimonių likimas" dramatiškiausios veikėjos Urtės charakteristika"), II b klasės mokinys B.Ranauskas ("Istorinė situacija romane "Aukštujų Šimonių likimas"), II a klasės mokinės K.Giedraitytė ir G.Miliūtė ("Genealoginis Šimonių medis"), II b klasės mokinė P.Kavaliauskaitė ("Kaip buvo apsirengusi Urtė keliaudama į Karaliaučių?"), II b klasės mokiniai D.Kmitas, K.Stankevičiūtė, J.Matvėjėvaitė ("Kelionės į Vanagus, Priekulę, Dreverną įspūdžiai"). Pamokai pasiruošti padėjo mokytojos J.Ežerinskė, V.Galinskienė, L.Venckienė, J.Kiaupienė bei įgarsintojas II c klasės mokinys O.Taroza. 

Srautinę pamoką mokiniai įvardino kaip naudingą ir įdomią, nes mokėsi vieni iš kitų, o norintys dar pagilinti žinias gali apsilankyti gimnazijos bibliotekoje eksponuojamoje parodoje, skirtoje I.Simonaitytei.                                                             

0385673
Šiandien
Vakar
75
207