Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Spalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę – į Vokietiją....

Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Už generalinės repeticijos ir premjeros nuotraukas dėkojame R.Lukošiui ir...

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

https://www.silaineskrastas.lt/gyvenimas/silutiske-kotryna-sekmes-kelias-veda-i-londona/ Pasakoja...

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus: A.Žulys (II vieta, ruošė...

Trispalvės akimirkos

Trispalvės akimirkos

https://www.facebook.com/silutespirmojigim/posts/1666072576786401 Fotografavo S.Ranauskas,...

 • Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

  Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

 • Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

  Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

 • Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

  Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

 • Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

  Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

 • Trispalvės akimirkos

  Trispalvės akimirkos

 

Projekto dalyviai pasakoja apie kelionę į Briuselį:

Istorijos mokytoja Laima Toliušienė: Džiaugiuosi, kad mano mokiniai turėjo galimybę apsilankyti Europos Parlamente, išgirsti Europos Komisijos pirmininko Jean-Claude Juncker sveikinimo kalbą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventėje. Smagu kartu su Elektrėnų, Alytaus, Anykščių, Skuodo gimnazistais savo akimis pamatyti ir pažinti Europos miestų architektūrą, istoriją, kartu ilsėtis ir bendrauti. 

Rokas: Sužinojau, kad Drezdenas siejasi su mūsų valstybės ATR vadovu Augustu II Saksu. Briuselis gražus:  ir žemutinis su gotikine rotuše, ir aukštutinis su karališkaisiais rūmais. Kelnas garsus tolerancija ir gotikine XIII a. katedra.  Goslaras savo viduramžių grožiu pranoko visus aplankytus miestus. Goslaras - Šventosios Romos imperatorių rezidencija,  Otonų įkurta X a.

Jovita:  Man patiko išgirsti istorijas apie Kelne pradėtą odekolono gamybą, sidabro gavyba turtingą Goslaro miestiečių gyvenimą ir apie Briuselio simbolį - besišlapinantį berniuką. Sužavėjo Kelno katedros aukštis, taip pat žmonių mandagumas. Labai džiaugiuosi man tekusia galimybe apsilankyti Europos Parlamente.

Iveta: Kiekvieną akimirką stengiausi išnaudoti ir labai patiko, kad kartu buvo gidas, kuris detaliai pasakojo apie kiekvieną miestą bei atskirus pastatus. Labai džiaugiuosi, kad buvom tarp garbingų svečių pakviesti į valstybės atkūrimo 100-mečio šventę Europos parlamente. Artūro Noviko jazz grupės koncertas buvo nuostabus! Kiekvienas aplankytas miestas pakerėjo savo grožiu, tačiau labiausiai patiko naktinė Briuselio aikštė.

Kornelija: Man labai patiko Goslaras, architektūra primine kadrus iš filmų: romaninė bažnyčia -XII a., senamiestis XV a – XVII a. Labai įsiminė Kelno katedra savo didingumu ir grožiu. Džiaugiuosi, kad galėjau pabūti Europos Parlamente, dalyvauti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjime. Smagu pamatyti Briuselio simbolį – berniuką, patiko tai, kad visi žmones buvo mandagūs. Visą laiką stengiausi išnaudoti prasmingai, todėl neatsisakiau pasivaikščioti po Briuselį vakare, pamatyti naktinį vaizdą, kai visi pastatai švietė įvairiomis spalvomis.

Dominyka: Aplankėme ne vieną miestą, pamatėme labai daug gražių pastatų, sužinojome tų miestų ir pastatų istorijas. Turėjom laisvo laiko savarankiškai patyrinėti miestus vakare, taip pat labai gerai, kad mūsų viešbučiai buvo centre. Be to, po ekskursijų su gidu, turėjome laisvo laiko. Kelionė buvo puiki!

Daugiau apie idėją ir veiklas rasite čia:

http://www.pirmojigimnazija.lt/index.php/component/content/article/57-svarbiausios-naujienos/1709-iniciatyvos-ne-konkuruoti-o-bendradarbiauti-nariai-keliaus-i-briuseli

http://www.pirmojigimnazija.lt/index.php/component/content/article/3-naujienos/1667-europarlamentaro-p-austreviciaus-vizitas

http://www.pirmojigimnazija.lt/index.php/component/content/article/57-svarbiausios-naujienos/1643-pilietini-iniciatyv-projektas-kuriame-lietuva

http://www.pirmojigimnazija.lt/index.php/component/content/article/3-naujienos/1644-pavasarines-talkos

 

0439181
Šiandien
Vakar
0
117