Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Gimnazijoje paminėta Sausio 13

Gimnazijoje paminėta Sausio 13

Neužmirštuolės vidury žiemos. Kaitri aukuro liepsna ant sniego ir žvakės šviesa tamsoje. Jauno...

Surinkti pinigai -

Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

Šiemet IIB klasės mokiniai, paskatinti anglų kalbos mokytojos N.Mulerovos, organizavo penktąją...

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Idėjos - K.Blankaitės ir D.Jakienės  Fotografavo M.Metrikytė

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Spalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę – į Vokietiją....

Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

 • Gimnazijoje paminėta Sausio 13

  Gimnazijoje paminėta Sausio 13

 • Surinkti pinigai -

  Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

 • Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

  Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

 • Palaikome mokytojus!

  Palaikome mokytojus!

 • Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

  Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

        „Mes vis bėgam ir kartais, vos spėję ištarti „Labas ir iki!“, prabėgam vieni pro kitus. Tai gal susitikim? Pakalbėti apie tai, kas svarbu. Apie tai, kas vakarais vis sugrįžta tuo neduodančiu užmigti klausimu. Apie tai, kas labiausiai džiugina ir skaudžiausiai liūdina. Ne apie tai, kaip atrodom, kiek gavom iš matematikos kontrolinio ar ką studijuojam, bet apie tai, kas širdy!“

Taip nuoširdžiai skambėjo kvietimas į Kauno arkivyskupijos jaunimo centro organizuojamą Jaunimo susitikimų dieną „Srovės nešami“.

        Šioje jaunimo dienoje Kaune, kur suvažiavo apie 500 jaunuolių iš visos Lietuvos, vyko  jaunimas ir iš Šilutės bei  Žemaičių Naumiesčio parapijų. Iš mūsų gimnazijos šiame renginyje dalyvavo Aistė Valdžytė 1c, Kotryna Mauliūtė 2c, Matas Milius 2d, Gabrielė Chockevičiūtė 2a, Hubertas Bliūdžius 3c, Dominykas Šatkus 3c. Jaunimas dalyvavo paskaitose: kun. Paulius Vaineikis OFM „Srovės nešami“, VDU Katalikų teologijos katedros dekanas Religijos studijų katedros docentas Benas Ulevičius „Su gimtadieniu, Lietuva!”. Po pietų buvo galima pasirinkti teminius susitikimus: orientacines varžybas, proto mūšį, sportines rungtynes arba vaikinų ar merginų pokalbius. Tuo metu ir vadovai turėjo progą pasiklausyti paskaitos. Vyko susitaikymo pamaldos, Švč. Sakramento adoracija, Šv. Mišios, kurias aukojo arkivyskupas Lionginas Virbalas. Diena baigėsi linksma vakaro programa su grupe „Kūjeliai“.

        Visa diena buvo kupina jaunatviško džiaugsmo, naujų susipažinimų, bendrystės. Tokia veikla iš tiesų pripildo jauno žmogaus širdį ypatinga srove: veržlumu, energija, troškimu nuveikti savo gyvenime kažką prasmingo, neužsisklęsti tik savyje, nepasilikti tik su savo mobiliuoju, bet siekti naujų pažinčių, naujų susitikimų, naujų įkvėpimų. Grįždami iš šios kelionės, jaunimas dalinosi patirtu džiaugsmu ir planais dar kartą dalyvauti panašioje veikloje.

        Baigiantis renginiui, mūsų jaunimo grupę pasveikino ir kartu nusifotografavo neseniai vyskupu įšventintas kun. Darius Trijonis. Esame dėkingi Šilutės parapijos klebonui Remigijui Saunoriui ir Žemaičių Naumiesčio parapijos klebonui Stanislovui Anužiui už kelionės finansavimą ir palaikymą organizuojant jaunimo dvasinio ugdymo veiklas.

Tikybos mokytoja Audronė Denisevičienė

 

Šilutės ir Žemaičių Naumiesčio jaunimas dalyvavo Jaunimo dienoje „Srovės nešami“„Mes vis bėgam ir kartais, vos spėję ištarti „Labas ir iki!“, pra-bėgam vieni kitus.Tai gal susitikim? Pakalbėti apie tai, kas svarbu. Apie tai, kas vakarais vis sugrįžta tuoneduodančiu užmigti klausimu. Apie tai, kas labiausiai džiugina ir skaudžiausiai liūdina.Ne apie tai, kaip atrodom, kiek gavom iš matematikos kontrolinio ar ką studijuojam, betapie tai, kas širdį!“ Taip nuoširdžiai sambėjo kvietimas į Kauno arkivyskupijos jaunimocentro organizujamą Jaunimo susitikimų dieną „Srovės nešami“.Šioje jaunimo dienoje Kaune, į kurią suvažiavo apie 500 jaunuolių iš visosLietuvos, vyko jaunimas ir iš Šilutės, bei Žemaičių Naumiesčio parapijų. Iš mūsųgimnazijos šiame renginyje dalyvavo Aistė Valdžytė 1c, Kotryna Mauliūtė 2c, MatasMilius 2d, Gabrielė Chockevičiūtė 2a, Hubertas Bliūdžius 3c, Dominykas Šatkus 3cJaunimas dalyvavo paskaitose: kun. Paulius Vaineikis OFM „Srovės nešami“, VDUKatalikų teologijos katedros dekanas Religijos studijų katedros docentas Benas Ulevičius„Su gimtadieniu, Lietuva!”. Po pietų buvo galima pasirinkti teminius susitikimus:orientacines varžybas, proto mūšį, sportines rungtynes arba vaikinų ar merginų pokalbius.Tuo metu ir vadovai turėjo progą pasiklausyti paskaitos. Vyko susitaikymo pamaldos,Švč. Sakramento adoracija, Šv. Mišios, kurias aukojo arkivyskupas Lionginas Virbalas.Diena baigėsi linksma vakaro programa su grupe „Kūjeliai“.Visa diena buvo kupina jaunatviško džiaugsmo, naujų susipažinimų, bendrystės.Tokia veikla iš tiesų pripildo jauno žmogaus širdį ypatinga srove: veržlumu, energija,troškimu nuveikti savo gyvenime kažką prasmingo, neužsisklęsti tik savyje, nepasiliktitik su savo mobiliuoju, bet siekti naujų pažinčių, naujų susitikimų, naujų įkvėpimų.Grįždami iš šios kelionės, jaunimas dalinosi patirtu džiaugsmu ir planais dar kartądalyvauti panašioje veikloje.Baigiantis renginiui, mūsų jaunimo grupę pasveikino ir kartu nusifotografavoneseniai vyskupu įšventintas kun. Darius Trijonis. Esame dėkingi Šilutės parapijosklebonui Remigijui Saunoriui ir Žemaičių Naumiesčio parapijos klebonui StanislovuiAnužiui už kelionės finansavimą ir palaikymą organizuojant jaunimo dvasinio ugdymoveiklas.Tikybos mokytoja Audronė Denisevičienė

0448484
Šiandien
Vakar
226
139