Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Spalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę – į Vokietiją....

Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Už generalinės repeticijos ir premjeros nuotraukas dėkojame R.Lukošiui ir...

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

https://www.silaineskrastas.lt/gyvenimas/silutiske-kotryna-sekmes-kelias-veda-i-londona/ Pasakoja...

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus: A.Žulys (II vieta, ruošė...

Trispalvės akimirkos

Trispalvės akimirkos

https://www.facebook.com/silutespirmojigim/posts/1666072576786401 Fotografavo S.Ranauskas,...

 • Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

  Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

 • Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

  Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

 • Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

  Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

 • Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

  Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

 • Trispalvės akimirkos

  Trispalvės akimirkos

        „Mes vis bėgam ir kartais, vos spėję ištarti „Labas ir iki!“, prabėgam vieni pro kitus. Tai gal susitikim? Pakalbėti apie tai, kas svarbu. Apie tai, kas vakarais vis sugrįžta tuo neduodančiu užmigti klausimu. Apie tai, kas labiausiai džiugina ir skaudžiausiai liūdina. Ne apie tai, kaip atrodom, kiek gavom iš matematikos kontrolinio ar ką studijuojam, bet apie tai, kas širdy!“

Taip nuoširdžiai skambėjo kvietimas į Kauno arkivyskupijos jaunimo centro organizuojamą Jaunimo susitikimų dieną „Srovės nešami“.

        Šioje jaunimo dienoje Kaune, kur suvažiavo apie 500 jaunuolių iš visos Lietuvos, vyko  jaunimas ir iš Šilutės bei  Žemaičių Naumiesčio parapijų. Iš mūsų gimnazijos šiame renginyje dalyvavo Aistė Valdžytė 1c, Kotryna Mauliūtė 2c, Matas Milius 2d, Gabrielė Chockevičiūtė 2a, Hubertas Bliūdžius 3c, Dominykas Šatkus 3c. Jaunimas dalyvavo paskaitose: kun. Paulius Vaineikis OFM „Srovės nešami“, VDU Katalikų teologijos katedros dekanas Religijos studijų katedros docentas Benas Ulevičius „Su gimtadieniu, Lietuva!”. Po pietų buvo galima pasirinkti teminius susitikimus: orientacines varžybas, proto mūšį, sportines rungtynes arba vaikinų ar merginų pokalbius. Tuo metu ir vadovai turėjo progą pasiklausyti paskaitos. Vyko susitaikymo pamaldos, Švč. Sakramento adoracija, Šv. Mišios, kurias aukojo arkivyskupas Lionginas Virbalas. Diena baigėsi linksma vakaro programa su grupe „Kūjeliai“.

        Visa diena buvo kupina jaunatviško džiaugsmo, naujų susipažinimų, bendrystės. Tokia veikla iš tiesų pripildo jauno žmogaus širdį ypatinga srove: veržlumu, energija, troškimu nuveikti savo gyvenime kažką prasmingo, neužsisklęsti tik savyje, nepasilikti tik su savo mobiliuoju, bet siekti naujų pažinčių, naujų susitikimų, naujų įkvėpimų. Grįždami iš šios kelionės, jaunimas dalinosi patirtu džiaugsmu ir planais dar kartą dalyvauti panašioje veikloje.

        Baigiantis renginiui, mūsų jaunimo grupę pasveikino ir kartu nusifotografavo neseniai vyskupu įšventintas kun. Darius Trijonis. Esame dėkingi Šilutės parapijos klebonui Remigijui Saunoriui ir Žemaičių Naumiesčio parapijos klebonui Stanislovui Anužiui už kelionės finansavimą ir palaikymą organizuojant jaunimo dvasinio ugdymo veiklas.

Tikybos mokytoja Audronė Denisevičienė

 

Šilutės ir Žemaičių Naumiesčio jaunimas dalyvavo Jaunimo dienoje „Srovės nešami“„Mes vis bėgam ir kartais, vos spėję ištarti „Labas ir iki!“, pra-bėgam vieni kitus.Tai gal susitikim? Pakalbėti apie tai, kas svarbu. Apie tai, kas vakarais vis sugrįžta tuoneduodančiu užmigti klausimu. Apie tai, kas labiausiai džiugina ir skaudžiausiai liūdina.Ne apie tai, kaip atrodom, kiek gavom iš matematikos kontrolinio ar ką studijuojam, betapie tai, kas širdį!“ Taip nuoširdžiai sambėjo kvietimas į Kauno arkivyskupijos jaunimocentro organizujamą Jaunimo susitikimų dieną „Srovės nešami“.Šioje jaunimo dienoje Kaune, į kurią suvažiavo apie 500 jaunuolių iš visosLietuvos, vyko jaunimas ir iš Šilutės, bei Žemaičių Naumiesčio parapijų. Iš mūsųgimnazijos šiame renginyje dalyvavo Aistė Valdžytė 1c, Kotryna Mauliūtė 2c, MatasMilius 2d, Gabrielė Chockevičiūtė 2a, Hubertas Bliūdžius 3c, Dominykas Šatkus 3cJaunimas dalyvavo paskaitose: kun. Paulius Vaineikis OFM „Srovės nešami“, VDUKatalikų teologijos katedros dekanas Religijos studijų katedros docentas Benas Ulevičius„Su gimtadieniu, Lietuva!”. Po pietų buvo galima pasirinkti teminius susitikimus:orientacines varžybas, proto mūšį, sportines rungtynes arba vaikinų ar merginų pokalbius.Tuo metu ir vadovai turėjo progą pasiklausyti paskaitos. Vyko susitaikymo pamaldos,Švč. Sakramento adoracija, Šv. Mišios, kurias aukojo arkivyskupas Lionginas Virbalas.Diena baigėsi linksma vakaro programa su grupe „Kūjeliai“.Visa diena buvo kupina jaunatviško džiaugsmo, naujų susipažinimų, bendrystės.Tokia veikla iš tiesų pripildo jauno žmogaus širdį ypatinga srove: veržlumu, energija,troškimu nuveikti savo gyvenime kažką prasmingo, neužsisklęsti tik savyje, nepasiliktitik su savo mobiliuoju, bet siekti naujų pažinčių, naujų susitikimų, naujų įkvėpimų.Grįždami iš šios kelionės, jaunimas dalinosi patirtu džiaugsmu ir planais dar kartądalyvauti panašioje veikloje.Baigiantis renginiui, mūsų jaunimo grupę pasveikino ir kartu nusifotografavoneseniai vyskupu įšventintas kun. Darius Trijonis. Esame dėkingi Šilutės parapijosklebonui Remigijui Saunoriui ir Žemaičių Naumiesčio parapijos klebonui StanislovuiAnužiui už kelionės finansavimą ir palaikymą organizuojant jaunimo dvasinio ugdymoveiklas.Tikybos mokytoja Audronė Denisevičienė

0439178
Šiandien
Vakar
114
80