Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Nepamirštamos Sausio 13 - osios istorijos pamokos

Nepamirštamos Sausio 13 - osios istorijos pamokos

Neužmirštuolės vidury žiemos. Kaitri aukuro liepsna ant sniego ir žvakės šviesa tamsoje. Jauno...

Surinkti pinigai -

Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

Šiemet IIB klasės mokiniai, paskatinti anglų kalbos mokytojos N.Mulerovos, organizavo penktąją...

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Idėjos - K.Blankaitės ir D.Jakienės  Fotografavo M.Metrikytė

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Spalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę – į Vokietiją....

Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

 • Nepamirštamos Sausio 13 - osios istorijos pamokos

  Nepamirštamos Sausio 13 - osios istorijos pamokos

 • Surinkti pinigai -

  Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

 • Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

  Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

 • Palaikome mokytojus!

  Palaikome mokytojus!

 • Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

  Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Projekto "Kuriame Lietuvą" dalyvių inicijuotas gimnazijų sambūris: http://www.silutestv.lt/video/259463499

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Šilutės pirmoji gimnazija paminėjo prasmingai ir originaliai.

Kovo devintosios rytą prie paradinių durų visus gimnazistus pasitiko ir sveikino Ic klasės mokiniai ir jų auklėtojas. Linkėdami geros šventės prie širdies segė mūsų trispalvės juosteles. Po skambučio istorijos mokytojas A.Gečas vedė radijo laidą, primindamas trumpą Nepriklausomybės atkūrimo istoriją, o pavaduotoja D.Jakienė ragino visus aktyviai dalyvauti šventėje.

Po keturių pamokų pirmokai ir trečiokai gimnazistai rinkosi į srautinę pamoką, kuri vyko aktų salėje. Pamokos pradžioje gimnazistės K.Juzelėnaitė ir K.Kolosaitė padeklamavo jaudinantį S. Gedos eilėraštį "Pasaulio medis", o po to visi stebėjome istorijos mokytojos L.Toliušienės ir IIb klasės vaikinų inicijuotą pasirodymą apie Nepriklausomybės akto pasirašymą. Vėliau Ic klasės sveikino dainomis gimnazijos bendruomenę. Kartu su salėje esančiais gimnazistais dainavo M. Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Antrokai gimnazistai dalyvavo viešojo kalbėjimo srautinėje pamokoje, kur savo geriausiai įvertintas kalbas pristatė bendraamžiams.

Bene įsimintiniausias renginys tą dieną buvo gimnazijų - Šilutės pirmosios ir Vydūno  - bei lopšelio-darželio "Raudonkepuraitė" susibūrimas Atgimimo alėjoje. Gausus būrys jaunimo kartu giedojo Lietuvos himną, susikibę už rankų dainavo visiems gerai žinomas dainas: ,,Pasveikinkit vieni kitus'', ,,Reikėjo berniukams'' ir galiausiai sušukę triskart "Valio" paleido į dangų trispalvius balionus. Taip sveikindami vieni kitus žadėjo dar ne kartą susitikti.

Tą dieną Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistai dalyvavo jau tradicija tapusiose krepšinio rungtynėse Nepriklausomybės taurei laimėti. Šiose rungtynėse varžėsi trečių ir ketvirtų klasių mokiniai. Šį kartą rungtynes laimėjo trečiokai rezultatu 42/39. Rungtynių pertraukų metu pirmų ir antrų klasių mokiniai dalyvavo baudų metimo konkurse, o likusieji trečiokai ir ketvirtokai mėtė tritaškius. Pertraukų metu šoko "Atėnų" šokėjos.

Tuo metu, kol vieni stebėjo krepšinio varžybas, kiti vyko į Klaipėdą į kino teatrą kartu su Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniais žiūrėti naujo istorinio filmo „Pelėdų kalnas“ apie partizanų gyvavimo laikotarpį.

Tai buvo tikrai labai įsimintina dar viena diena mokykloje praleista kitaip.

Informavo G. Ancikevičiūtė, M. Metrikytė, S. Bendžiūtė, Šilutės pirmosios gimnazijos žurnalistų būrelio narės

Fotografavo S.Ranauskas

0448490
Šiandien
Vakar
232
139