Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Trispalvės akimirkos

Trispalvės akimirkos

Fotografavo S.Ranauskas, K.Juzelėnaitė

"Tikėk tuo, ką darai",- sau ir draugams linki abiturientė Gintarė

IVb tarp pasiruošimo Šimtadieniui šurmulio dar rado laiko palinkėti sau ir vieni...

Konferencijoje Priekulėje

Konferencijoje Priekulėje

2017 metai buvo skirti rašytojos Ievos Simonaitytės - Klaipėdos krašto rašytojos, autobiografinių...

Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

Sveikiname rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojus: K.Kunickaitę (I vieta), T.Tumaitį (III...

Nebijok tylumos

Nebijok tylumos. Žiūrėk, kaip žemė žiemą žiemoja: tyli ir kantri. Užpustytoj paežerėj, po...

Akcija

Akcija "Pyragų diena" - 2017

Gruodžio 15 dieną gimnazijoje vyko ketvirtoji gerumo akcija „Pyragų diena“. Tradicija tapęs...

Apie Kalėdas - angliškai pradinukams

Apie Kalėdas - angliškai pradinukams

Mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytojos R.Klimanskienė ir N.Mulerova jau ketvirtus metus...

Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose

Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose

Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose Vilniuje, kur buvo kalbama...

 • Trispalvės akimirkos

  Trispalvės akimirkos

 • "Tikėk tuo, ką darai",- sau ir draugams linki abiturientė Gintarė

 • Konferencijoje Priekulėje

  Konferencijoje Priekulėje

 • Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

  Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

 • Atminimo aukuras Sausio 13-ajai

  Atminimo aukuras Sausio 13-ajai

 • Nebijok tylumos

 • Akcija

  Akcija "Pyragų diena" - 2017

 • Apie Kalėdas - angliškai pradinukams

  Apie Kalėdas - angliškai pradinukams

 • Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose

  Antrokas gimnazistas Benas Ranauskas dalyvavo žurnalistikos mokymuose

 • Matematikos popietėje varžėsi pirmokai gimnazistai

  Matematikos popietėje varžėsi pirmokai gimnazistai

2017 metai buvo skirti rašytojos Ievos Simonaitytės - Klaipėdos krašto rašytojos, autobiografinių apysakų ir romanų kūrėjos – 120 – ajam gimtadieniui. Tais metais buvo rengiama daug renginių Priekulėje, Šilutėje, Klaipėdoje ir netgi Zarasuose.

 

2018 metų sausio 26 dieną (vos trims dienoms nuo rašytojos gimimo dienos praėjus) Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje vyko rašytojos metų baigimo konferencija „Man įdomu: Ieva Simonaitytė istorijos, kultūros ir literatūros kontekste“. Konferencijoje dalyvavo Domas Kaunas – VU profesorius,Lietuvos knygotyrininkas, bibliofilas, edukologas, Mažosios Lietuvos kultūros tyrinėtojas. Jis pristatė savo knygą apie Ievą Simonaitytę   „ Aš esu Etmės Evė“, kurioje surinkti ir užrašyti žmonių prisiminimai, liudijimai apie rašytoją, be to, knyga kupina fotografijų. Dalyvavusiems mokiniams D. Kaunas padovanojo po savo knygą „Mažosios Lietuvos knygų link“ su autografu. 

Ievos Simonaitytės kovą už gimtąją kalbą tame vokiečių krašte pristatė pedagogė, kraštotyrininkė, rašytoja Edita Barauskienė. Į konferenciją susirinko mokiniai iš Šilutės, Šilalės, Kaltinėnų, Klaipėdos, Gargždų, Pajūrio. Mokiniai pristatė prezentacijas apie Ievos Simonaitytės kūrinius, asmeninį gyvenimą, įamžinimą, mados laikotarpį, Priekulės miestą bei skaitė ištraukas iš rašytojos kūrinių. Buvo paruošta ekslibrisų paroda „Ievai Simonaitytei – 120”, kurią ruošė Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos dailės mokytoja bei mokiniai. Apie romano „Aukštujų Šimonių likimas“ veikėjos Urtės Šimonytės aprangą pasakojo Šilutės pirmosios gimnazijos mokinė Paulina Kavaliauskaitė. Taip pat gimnazistė Emilija Skikaitė skaitė ištrauką iš romano. Mokines ruošė lietuvių kalbos mokytoja Vaida Galinskienė.

2018 metais sukanka 150 metų, kai gimė mūsų krašto filosofas, rašytojas, publicistas, kultūros veikėjas Vilhelmas Storostas – Vydūnas, todėl šie metai skelbiami Vydūno metais. Kokiais darbais įprasminsime savo kraštiečio atminimą?

                                                                                                             Simona Bendžiūtė,  IIb

0385673
Šiandien
Vakar
75
207