Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Mokytojos Ramunės Petrikienės paroda

Mokytojos Ramunės Petrikienės paroda " Žydinti paletė"

         Gimnazijos bibliotekoje eksponuojama M.Jankaus pagrindinės mokyklos dailės...

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Už generalinės repeticijos ir premjeros nuotraukas dėkojame R.Lukošiui ir...

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

https://www.silaineskrastas.lt/gyvenimas/silutiske-kotryna-sekmes-kelias-veda-i-londona/ Pasakoja...

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus: A.Žulys (II vieta, ruošė...

Trispalvės akimirkos

Trispalvės akimirkos

https://www.facebook.com/silutespirmojigim/posts/1666072576786401 Fotografavo S.Ranauskas,...

"Tikėk tuo, ką darai",- sau ir draugams linki abiturientė Gintarė

IVb tarp pasiruošimo Šimtadieniui šurmulio dar rado laiko palinkėti sau ir vieni...

Konferencijoje Priekulėje

Konferencijoje Priekulėje

2017 metai buvo skirti rašytojos Ievos Simonaitytės - Klaipėdos krašto rašytojos, autobiografinių...

Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

Sveikiname rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojus: K.Kunickaitę (I vieta), T.Tumaitį (III...

 • Mokytojos Ramunės Petrikienės paroda

  Mokytojos Ramunės Petrikienės paroda " Žydinti paletė"

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

 • Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

  Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

 • Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

  Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

 • Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

  Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

 • Trispalvės akimirkos

  Trispalvės akimirkos

 • "Tikėk tuo, ką darai",- sau ir draugams linki abiturientė Gintarė

 • Konferencijoje Priekulėje

  Konferencijoje Priekulėje

 • Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

  Rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojai

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir mokytojus iš mokyklų partnerių pabūti kartu. Šis priėmimas sutapo su Tarptautine studentų/moksleivių diena, kuri buvo minima rugpjūčio 29-ą dieną. JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall pasveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė, jog bendradarbiavimas tampa artimesnis ir mokytojai iš įvairių Lietuvos vietų kviečia ambasados komandos narius susitikimams! Mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja bei trys gimnazistės viešėjo JAV ambasadoje ir dalinasi įspūdžiais.

Kelionės į Vilnių metu apsilankėme Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorės namuose, susipažinome su ja bei keturiomis mokytojomis, kurios metams atvyko į Lietuvą. Didžiausią įspūdį paliko žmonių, atvykusių iš JAV šiltas bendravimas ir pozityvumas. Kelionė į Vilnių buvo puiki proga patobulinti anglų kalbos žinias ir bendravimo įgūdžius. Laineda Kilinskaitė

Turėjome galimybę nuvykti į Amerikos ambasadorės namus Vilniuje. Vaišinomės užkandžiais bei gėrimais, ragavome ir ledų. Tai buvo oficialus tarptautinis priėmimas, ambasadorė pasakė kalbą, kurios pradžioje ir pabaigoje kalbėjo lietuviškai. Taip pat teko pakalbėti ir su svečiais iš Amerikos. Tai buvo visiškai nauja patirtis ir puikus anglų kalbos žinių panaudojimas. Dėkojame mokytojai Natalijai Mulerovai už galimybę vykti kartu. Austėja Obrikytė

 

Rugpjūčio 29 d. mokytojos Natalijos dėka teko apsilankyti Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorės rezidencijoje. Vizito metu buvo pristatytos į Lietuvą mokyti atskridusios amerikietės ir kiti Lietuvoje dirbantys JAV atstovai. Oficialiai prisistatė ir pati ambasadorė. Rezidencija buvo didelė ir graži, saugoma policijos. Po prisistatymo buvo skirtas laikas bendravimui ir susipažinimui. Teko pabendrauti su Visagine dirbančia ambasadore, kuri Lietuvą pasirinko jau antrus metus, nes jai labai patinka mūsų šalis. Buvo smagu girdėti, kaip amerikiečiai giria ir myli mūsų šalį. Kotryna Kunickaitė

0429960
Šiandien
Vakar
0
163