• 3
  • 4
  • Neatšauktos parodos
  • 2

„Ic mokiniai, rašydami atsiliepimus apie antrokių pristatytus pranešimus, dėkojo antrokėms gimnazistėms. Sakė, kad buvo verta klausytis, nes įgavo drąsos, išgirdo šaunių patarimų ir prašė, kad būtų daugiau tokių pamokų“, - įspūdžiais dalijosi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jovita Kiaupienė. Panašių atsiliepimų išgirdo ir Ia bei Ib mokytojos Jolita Ežerinskė ir Vaida Galinskienė. Antrųjų gimnazijos klasių mokiniai neseniai laikė PUPP viešojo kalbėjimo įskaitą ir mokytojos Lina Liepinienė bei Lijana Venckienė pasiūlė geriausių pranešimų autoriams juos ir pristatyti pirmokams. IIa  gimnazistės Vytautė Kubaitytė, Kotryna Stankutė, Kornelija Suchodimcova, IIb Lukrecija Lazaraitytė ir Greisė Butkutė bei Izabelė Sudeikytė ir  IIc Emilija Dambrauskaitė bei Rugilė Kasiliauskaitė pasidalijo savo patirtimi, kaip ruošėsi viešajai kalbai, kodėl naudingas yra kalbėjimo planas, kokios trukmės viešoji kalba, kokia turi būti struktūra, kaip pasirenkama tema bei kūriniai. Nors klausimus pirmokai uždavė nedrąsiai, tikimės, kad kitąmet jie jau irgi galės pristatyti geriausius savo pranešimus ir pratęs gražią „Mokinys - mokiniui“ tradiciją.