Mokytojai

2017 - 2018 m.m

 Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojai

Vardas, pavardė

Dalykas

Kvalifikacija

ŽIVILĖ BARTKIENĖ  

Prancūzų kalba  

Mokytoja 

BLANKAITĖ KRISTINA  

Dailė

Ekspertė

BUČINSKIENĖ GENOVAITĖ   

Rusų kalba   Lotynų kalba

Vyr. mokytoja

DENISEVIČIENĖ AUDRONĖ   

Tikyba

Vyr. mokytoja

DRUNGILAS ROMUALDAS  

Kūno kultūra  

Vyr. mokytojas 

EGLINSKIENĖ LAIMUTĖ     

Matematika

Vyr. mokytoja

EŽERINSKIS ALVYDAS 

Informatika

Metodininkas

EŽERINSKĖ JOLITA  

Lietuvių kalba  Teatras  

Vyr. mokytoja

GALINSKIENĖ VAIDA  

Lietuvių kalba   Retorika

Metodininkė 

GEČAS ALGIRDAS  

Istorija – politologija  

Ekspertas 

GRICEVIČIENĖ JŪRATĖ  

Kūno kultūra  

Mokytoja  

GRIGONIS ARVYDAS  

Technologijos

Vyr. mokytojas

GRIŠIUS ALGIRDAS  

Rusų kalba  

Vyr. mokytojas

JAKIENĖ DAIVA   

Kūno kultūra 

Vyr.  mokytoja 

JOKŠIENĖ DANUTĖ 

Chemija 

Metodininkė

KIRJANOVAS VYTAUTAS  

Kūno kultūra  

Vyr. mokytojas 

KLIMANSKIENĖ REDA 

Anglų kalba  

Vyr. mokytoja  

KURPEIKYTĖ  RITA   

Choreografija  

Ekspertė

KUZMINSKIENĖ ZITA   

Anglų kalba  

Vyr. mokytoja

KIAUPIENĖ JOVITA   

Lietuvių kalba  

Vyr. mokytoja

LIEPINIENĖ LINA     

Lietuvių kalba

Metodininkė

BALČAUSKIENĖ DIANA

Matematika

Mokytoja

MULEROVA NATALIJA    

Anglų kalba

Metodininkė

PETRENKIENĖ RENATA 

Etika  

Metodininkė

PLAIPIENĖ DANUTĖ  

Kūno kultūra

Metodininkė

POCIENĖ GIEDRĖ 

Muzika  

Metodininkė

BUDRIKIENĖ EGLĖ

Vokiečių kalba

Mokytoja

RANAUSKAS SAULIUS    

Geografija

Vyr. mokytojas

RIEVALTIENĖ NIJOLĖ 

Matematika  

Vyr. mokytoja

RUMŠIENĖ DIANA   

Informatika

Metodininkė

SIRTAUTAS ZIGMAS  

Fizika  

Metodininkas

SODONIENĖ KRISTINA   

Anglų kalba

Metodininkė

SPIRGIENĖ LAIMA

Rusų kalba  

Vyr. mokytoja

STRAZDAUSKIENĖ DAIVA  

Biologija  

Metodininkė

STOŠKUS VYGANTAS 

Muzika

Vyr. mokytojas

TITIENĖ NIJOLĖ   

Technologijos  

Metodininkė

TOLIUŠIENĖ LAIMA

Istorija  

Metodininkė

KAZLAUSKIENĖ GIEDRĖ

Ekonomika

Mokytoja

URBONIENĖ VILMA 

Anglų kalba  

Metodininkė

VAIČIULIONYTĖ AUDRONĖ 

Matematika  

Metodininkė

LOSIENĖ DANUTĖ

Istorija

Vyr. mokytoja

VENCKIENĖ LIJANA  

Lietuvių kalba   Vokiečių kalba 

Vyr. mokytoja

VILČIAUSKIENĖ VIDA  

Biologija 

Metodininkė

ZAPUSTAITĖ REGINA 

Rusų kalba  Psichologija

Metodininkė

 

Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus mokytojai  

Mokytojas

 Dalykas

Kategorija

Bukavickas Rubenas

 Istorija

mokytojas

Cyrolies Ingrida

 Biologija

mokytoja metodininkė

Grikšas Ramūnas

 Etika

vyr. mokytojas

Kaknevičienė Rasa

 Informatika

vyr. mokytoja

Leikuvienė Lina

 Kūno kultūra

vyr. mokytoja

Lučinskienė Elena

 Matematika

mokytoja metodininkė

Neimantienė Asta

 Teatras

vyr. mokytoja

Rangienė Sonata

 Technologijos

vyr. mokytoja

Sodonienė Nijolė

 Lietuvių k.

mokytoja metodininkė

Sodonis Saulius

 Ekonomika

mokytojas

Taroza Laimondas

 Etika

mokytojas

Vilkas Vaidotas

 Anglų k.

vyr. mokytojas

Viršilas Pranciškus

 Fizika

vyr. mokytojas

Viselga Antanas

 Geografija

vyr. mokytojas