Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Šią savaitę pavaduotoja D.Jakienė, anglų kalbos mokytoja Z.Kuzminskienė ir grupė gimnazistų vieši Austrijoje (Krems mieste). Po įvykusio susitikimo Šilutėje birželio mėnesį šiais mokslo metais tai pirmoji viešnagė. Daugiašalio projekto tema "Pasaulis keičiasi (žvelgiant iš dabarties į ateitį)". Visi jaučiasi puikiai ir siunčia linkėjimus.

Dalyvė Agnė Valančiūtė pasakoja: "Atskridom laimingai. Mes visi esame dideliais atstumais išbarstyti po Austrijos kaimelius. Pirma diena praėjo puikiai. Turėjome ekskursiją po Kremso gatveles, kelias bažnyčias, tai gražus miestas. Trečiadienį važiuosime į Vieną. Viskas labai įdomu, smagu."

Labas vakaras! smile trumpai papasakosiu apie comenius Austrijoj. Atskridom laimingai, mokytojos apsistojo prie pat prie pat mokyklos. Mes visi esame dideliais atstumais isbarstyti po Austrijos kaimelius grin va, pirma diena praejo puikiai, mes, lietuviai apturejom nenumatyta pristatyma apie apie savo straipsnius ir pan. bet viskas gerai. Turejome ekskursija po Kremso gatveles, kelias baznycias, grazus miestas smile treciadieni vaziuosime i Viena, busime ten visa diena. Siaip viskas labai labai idomu, smagu. Aciu, kad pasiteiravote, kaip mums sekasi smile parasysiu kanors naujo kita vakara, iki