Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://pirmojigimnazija.ltimages/stories/2013pavasaris/P2210315.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://pirmojigimnazija.ltimages/stories/2013pavasaris/P2180138.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://pirmojigimnazija.ltimages/stories/2013pavasaris/P2180142.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://pirmojigimnazija.ltimages/stories/2013pavasaris/P2190208.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://pirmojigimnazija.ltimages/stories/2013pavasaris/P2220327.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://pirmojigimnazija.ltimages/stories/2013pavasaris/P2200277.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pirmojigim/domains/pirmojigimnazija.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Mūsų gimnazijos dešimtokai dalyvavo septynšalio Comenus projekto "Besikeičiantis pasaulis" tęsinyje Turkijoje (Tarsus mieste) vasario 17-24 dienomis.

 

 

 

Projekto dalyviai rašo straipsnius tarptautiniame tinklapyje "Traitd' union", komentuoja įvairių šalių gimnazistų mintis. Jau aplankyta Lenkija, Italija, Austrija. Pavasarį gimnazistai vyks į Vokietiją.