Tarptautinis projektas "Metų laikai mene"

Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30

Gimnazijoje įvyko tarptautinių mainų projektas "Metų laikai mene". Dalyvauja 24 trečiokai gimnazistai.
Projekto akimirkos užfiksuotos fotografijose.

 

 

 

 

Šilutės pirmosios gimnazijos ir Bukstehudės Halepagheno gimnazijos mainų programa „Metų  laikai mene“
Dalyvauja 24 +2 (Vokietija), 24 + 2 (Lietuva). Iš viso 52 dalyviai   (25 bendradarbiavimo metai  nuo 1989 m)

2014-05-26 – 06-06

Data

Veikla iki pietų, pietūs

Veikla po pietų

Pastabos, atsakingas

 

05-26

Pirmad.

 

14.30 vokiečiai atvyksta į Vilnių

16.30 – 19.30 ekskursija vokiečiams po Vilnių

A. Ežerinskis

 

05-27

Antrad.

6.00 Lietuviai išvyksta į Vilnių (su Z.Kuzminskiene)

10.30 susitikimas prie VU,
10.30 – 12.00 Ekskursija po VU

13.00 Trijų Kryžių kalnas

13.30 – 15.30 Laisvas laikas

16.30 – 18.30 Trakai, Trakų pilis (ekskursija)

23.00 Grįžimas namo 

Vilniuje apie Trijų Kryžių kalną – Aušra, Aneta

Trakai - Deimantė ir Donatas

 

05-28

Trečiad.

8.00-8.45 Istorijos pamoka vokiečiams (A. Gečas)

8.55-9.40 pamokų lankymas su partneriu arba lietuvių kalbos pamoka (J.Ežerinskė)

9.50-10.35 ekskursija po mokyklą

10.55-11.40 direktorės pasveikinimas ir filmas „Reise durchs Memelland“

12.00 pietūs mokykloje

 

12.30-14.30

ekskursija po Šilutę (lietuviška informacija pas R.Petrenkienę) dalyvauja  vokiečiai ir 5 lydintys moksleiviai, vedantys ekskursiją

 

15.00 priėmimas pas merą (visi)

 

18.00 „Ramytės“ pasirodymas dalyviams ir tėveliams

Pamokų lankymas privalomas visą dieną

 

Po mokyklą – Karolina, Gabrielė K.

Po Šilutę – Gabrielė M, Edgaras G., Gintarė, Mintarė,  Indrė

 

05-29

Ketvirtad.

8.00-8.45 Paskutinio skambučio šventė

8.55-9.40 lietuvių kalbos pamoka vokiečiams ( J. Ežerinskė)

9.50-12.00 edukacinės pamokos Šilutės muziejuje vokiečiams (Saulė D. kaip vertėja  1 pamokai)

12.00 pietūs mokykloje

13.00-16.00 Darbas grupėse vadovai: N.Urbonienė, G.Pocienė, K.Blankaitė, J.Ežerinskė, N.Titienė, A.Ežerinskis)

16.00 Šokių repeticija (R.Kurpeikytė)

 

17.15 Teniso, tinklinio varžybos

 

Lietuvių grupė eina į 2-4 pamokas.

 Dėl istorijos (A.Gečas)

Tinklinio v. Aurelija Z.

Teniso – Dovydas P.

Šokių repeticija – padėti versti Ritai (Aušra M.)

 Vertimas edukacinėje pamokoje – Saulė D.

 

05-30 Penktad.

8.00-10.35 fotografija pagal temą ir projektines grupes („Žmonės“ – teatro gr, „Reklama“  – dailės gr , „instrumentai“ – muzikos gr,  – „sena-nauja“ -  technologijų gr, „Gyvenimo stilius" - fotografijos gr., „raidės ir ženklai“  vokiečių k. grupė )

10.55-11.40 komentarų rašymas, nuotraukų tvarkymas ir pristatymas

12.00 pietūs namuose

13.00 Palanga, Gintaro muziejus

Lietuvių grupė eina į 1-4 pamokas.

 

 

 

Po Palangą –  Viktorija L., Simas, Rokas L., Rokas G.

 

 

05-31, 06-01

Savaitgalis šeimose. Vyks miesto šventė ir bus gausu renginių. Dalyvaukite.

06-02

Pirmad.

9.00. Išvykimas į Mingę

10.00 Plaukimas į Nidą

12.00-13.30 Ekskursija

13.30-15.00 Laisvas laikas

15.00 – 18.00 Kopos, Jūra

Atsakingi už ekskursiją po Nidą:

Paulius, Mantas, Laura, Loreta

 

06-03 antrad.

8.00-9.40 piešimo pamoka vokiečiams (D.Jakienė ir V.Petrošienė )

9.50-11.40 ekskursija į evangelikų bažnyčią, į F.Bajoraičio biblioteką.

12.00 pietūs mokykloje

13.00 – 16.00 Darbas grupėse

 

16.00-17.00 Šokių repeticija

Lietuvių grupė eina į 1-4 pamokas.

 

 

 

06-04

Trečiad.

7.00 Išvykimas į Kauną

11.00 Pažaislio vienuolynas

13.00 Čiurlionio ir Velnių muziejus

 

15.00 – 17.00 Laisvas laikas

17.00 – Ekskursija nuo senamiesčio iki Kauno pilies

19.00 Išvykimas iš Kauno

Grįžtant sustojimas prie piliakalnio Seredžiuje (bendra fotografija)

23 val. Grįžimas į Šilutę

Ekskursija po Kauną – vadovai lietuvių gr.,

Vokiečių gr. - gidas

 

06-05

Ketvirtad.

9 val. ekskursija vokiečių moksleiviams

(Senosios vok. kapinės (A.Petrošienė), ekskursija rekonstruotame  dvare

 Nuo 13 val. ruošimasis pristatymui.

12 val. pietūs savarankiškai

13-16 val. darbas grupėse.

Lietuvių grupė eina į 1-4 pamokas.

  17.00 Projekto pristatymas/atsisveikinimo vakaras.

 Išvykimas į Vilnių apie 2 val. nakties