Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

 

2013-2014 m. Projekto pavadinimas "Menai"

Aneta Macijauskaitė, Aušra Milašiūtė, Deimantė Šilinskaitė, Donatas Bunokas, Dovydas Pranckevičius, Gabrielė Knapkytė, Gabrielė Macijauskaitė, Gečas Edgaras, Gintarė Elijošiūtė, Gytis Tamulevičius, Indrė Kvėdarytė, Justas Mizgeris, Karolina Kriščiūnaitė, Laura Saldauskaitė, Loreta Matačiūtė, Mantas Ežerinskis, Mintarė Norkutė, Paulius Daukantas, Rokas Gedrimas, Rokas Leonas, Saulė Drakšaitė, Simas Bagdonavičius, Viktorija Lidžiutė, Zaicevaitė Aurelija

 

2012-2013 m. Projekto pavadinimas "Karas ir taika"

Eglė Leonaitė, Rūta Gečaitė, Evelina Žemaitytė, Gintarė Dabkevičiūtė, Ernesta Mažeikaitė, Paulina Glebutė, Monika Noreikaitė, Agnė Valančiūtė, Monika Šimkutė, Audra Rimkutė, Patricija Pundžiūtė, Greta Undžytė, Saulius Kubickas, Rimvydas Kriščiūnas, Rokas Baguckas, Marius Ukrinas, Vygandas Masilionis, Emilis Strazdauskas, Marius Kmitas, Karolis Bakševičius, Lukas Bulsis, Arnoldas Jokubauskas, Laurynas Šertvytis

 

2011-2012 m. Projekto pavadinimas "Aš myliu savo gyvenimą savo krašte"

Dalyviai: Jorūnė Jurjonaitė, Viktorija Pleikytė, Irma Kivilytė, Denas Andrijauskis, Denas Karnauskas, Živilė Milerytė, Julija Makaraitė, Neringa RImkutė, Dovydas Saldukas, Linas Kniukšta, Gabrielė Kuklytė, Eglė Reventaitė, Viktorija Balčytytė, Idilija Giržadaitė, Martynas Bruenker, Darius Kairys, Andrius Peteraitis, Laura Lyliškytė, Milda Petruškevičiūtė, Monika Uselytė, Dominika Sudžiūtė, Karolina Kivalovaitė, Giedrė Baltutytė, Dovilė Bernotaitė, Vilius Martinkus

 

2010-2011 m. Projekto pavadinimas "Vanduo-akmuo-žmogus"

Dalyviai: Kamilė Kelpšaitė, Paulius Kuzminskas, Juozas Vaitkus, Šarūnė Jankauskaitė, Erika Golubovskytė, Vilius Martinkus, Brigita Šiaudvytytė, Žilvinas Žymančius, Karolina Andrijauskaitė, Karolina Kivalovaitė, Rūta Kmitaitė , Martynas Tamošiūnas , Dominika Sūdžiutė, Ernestas Titas, Sandra Šimanauskaitė, Jurgita Bertašiūtė , Eduardas Straigis, Ieva Bertašiūtė , Kristina Pučkoriūtė, Kornelija Čepytė, Diana Marozaitė, Ignas Repinas

 

2009-2010 m. Projekto pavadinimas "Draugystės tiltai"

Dalyviai: Sungailaitė Indrė, Kazakauskaitė Ieva, Krakytė Ilona, Lotužytė Agnė, Kuzminskaitė Aistė, Kubaitytė Indrė, Kelpšaitė Ieva, KInčiūtė Eglė, Čiužauskaitė Gabrielė, Lelėnas Žilvinas, Gečas Kasparas, Petrošius Justas, Spirgys Kristupas, Tutlevičius Laurynas, Pocius Eimantas, Šimkus Dominykas, Senūta Ovidijus, Šeputis Karolis, Kuznecovas Viktoras, Mickutė Dovilė, Jokubaitis Laurynas, Daustartas Tauras, Gailiūtė Guoda

 

2008-2009 m. Projekto pavadinimas "Kelyje"

Dalyviai: Pužaitė Greta, Kiaulakys Mindaugas, Adomaitis Justinas, Daugalaitė Justina, Tkačenko Andrejus, Losius Gediminas, Adomaitis Tomas, Adomaitis Lukas, Kasnauskas Modestas, Vytuvytė Kristina, Siliūtė Eristida, Pranaitytė Milda, Šeputis Andrius, Gaubytė Monika, Mockaitytė Gintautė, Venckutė Simona, Žukauskaitė Lina, Rūpainytė Rūta, Gediminaitė Dovilė, Stragauskaitė Goda, Gudavičius Mindaugas, Jokšaitė Sandra, Golubovskis Lukas

 

 2007-2008 m. Projekto pavadinimas "Sparnai"

Dalyviai: Abromavičius Ignas, Bagdonaitė Simona, Grigonytė Kamilė, Jankauskaitė MArtyna, Gečas Karolis, Kontrimas Mantas. Masilionytė Eimantė, Tamošiūnaitė Vidmantė, Adeikytė Monika, Andrijauskaitė Simona, Asiulevičius Gytis, Asiulevičius Rytis, Balčiauskaitė Sandra, Gadeikytė Simona, Grigalis Mindaugas, Kamarauskas Mindaugas, Mėlinauskaitė Edita, Mizgerytė Julija, Navickaitė Justė, Rupšauskaitė Inga, Songailaitė Santa, Juščiutė Agnė, Kaupas Kęstutis

 

2006 - 2007 m.  Projekto pavadinimas "Kuriu, vadinasi, esu"

Dalyviai: August Roberta, Agintaitė Eglė, Bagdonaitė Simona, Gužauskas Arnas, Liekytė Laura, Lileikytė Giedrė, Labanauskaitė Aistė, Jurys Laurynas, Jurytė Liucija, Martišiūtė Lina, Montrimaitė Greta, Mikaitė Indrė, Paplauskaitė Rūta, Petrauskaitė Neringa, Medingis Erlandas, Striaukaitė Audra, Šiaulys Žydrūnas, Plaipaitė Aistė, Galinskaitė Guoda, Andrijauskaitė Simona, Surdokas Vilius, Pocius Andrius, Mizgerytė Julika

 

  2006 m. (vasaris - birželis). Projekto pavadinimas "Pasaulis pro žuvies akį"

Dalyviai: Garbauskas Deividas, Bernotaitė Monika, Milerytė Toma, Auškelis Arūnas, Grikšaitė Aistė, Pikžirnytė Ieva, Baguckaitė SImona, Jonaitytė Evelina, Murauskaitė Guoda, Juškaitė Aušra, Kivilytė Indrė,  Šlajūtė Eglė, Birbalaitė Areta, LIozerytė Giedrė, Grigonis Matas, Bandzaitė Eglė, Surdokaitė Viktorija, Kniukštaitė Karolina, Šikšnius Karolis, Žukauskaitė Milda