Lyderių laikas

Visus, visus, mažus ir didelius, kviečiame dalyvauti Respublikiniame skaitymo skatinimo konkurse - loterijoje

„GERASIS SKAITYMO VIRUSAS 2“!

Loterijos metu   mokiniai perskaito knygą iš mokyklos bibliotekos , gauna iš bibliotekininkės loterijos bilietą , jį  užpildo  ir  įmeta į tam tikslui skirtą paruoštą dėžę bibliotekoje . Kuo daugiau knygų mokinys perskaito, tuo didesnė tikimybė jam  gauti apdovanojimą. Laimingi loterijos bilietai burtų keliu bus  ištraukti lietuvių kalbos pamokos  metu.

Kviečiame užeiti į biblioteką, atnešti perskaitytas  knygas ir pasiimti kitas knygas.

Aktyviai skaitome knygas ir pildome skaitymo loterijos bilietus  !!!

Virusas siaus  iki 2017 m. kovo  mėn. 20 d. gimnazijos bibliotekoje.

Konkurso- loterijos  „GERASIS SKAITYMO VIRUSAS 2“  nuostatai

Konkurso tikslas – įvairiais būdais skatinti mokinių skaitymą, ugdant kūrybiškumą.

KONKURSO DALYVIAI  mūsų  gimnazijoje

9 – 11 ( I-III g ) klasių mokiniai

KONKURSO EIGA

Konkursas vyks  iki 2017-03-20.

Jis vyks ir kitose mokyklose

• Gimnazijos bibliotekoje Jūs rasite skaitymo loterijos dėžę ir numeruotus loterijos bilietus.
  • Už kiekvieną perskaitytą knygą gimnazijos bibliotekoje Jūs gausite vieną loterijos bilietą.
  • Loterijos biliete Jūs užrašysite savo vardą, pavardę, klasę, skaitytos knygos autorių, knygos pavadinimą, datą.
  • Užpildytą loterijos bilietą įmesite į skaitymo loterijai skirtą dėžę.
  • Su kiekviena perskaityta knyga gautas ir užpildytas loterijos bilietas didina Jūsų galimybes gauti prizą.

Kovo mėn. 20 d. skaitymo loterijos dėžė „Gerasis skaitymo virusas 2“ uždaroma.

KONKURSO DALYVIŲ APDOVANOJIMAS

• Balandžio mėnesį išrinksime loterijos nugalėtojus, kurie bus apdovanojami įvairiais prizais. Neliks nepastebėti ir tie, kurie daugiausiai perskaitė knygų loterijos metu. Jie taip pat bus apdovanojami įvairiais prizais ir padėkos raštais.