Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

 

 

Pasibaigus "Dainų šventei" vieni tebegyvena prisiminimais apie ypač gražius stadionus, kiti apie vasaros karščius, o treti apie sutiktus naujus žmones. Mes prisidedame prie jų minčių, tačiau jau paskutinę dieną Vilniuje, tarpusavyje kalbėjome apie kitus mokslo metus. Vieni kitų klausinėjom, kas ketina toliau šokti, o kas galvoja palikti "Atlają".

 

 

 

Tarsi su liūdesiu, nusiminimu susidėjome daiktus, aptvarkėm tą nedidelę klasę, kurioje išgyvenom daug gerų akimirkų, ir paskendusios savo prisiminimuose išvažiavom. Ir tąkart mūsų daiktai paskendo lietuje... Galbūt tai ženklas, jog "Atlaja" iš tikrųjų yra tarsi potvynis - veržliai judantis į priekį ir nušluojantis viską nuo savo kelio. Ar mes nebuvom tokios? "Pagirtos tarp moterų", "šventosios" ir visur pirmos. Ir visa tai dėl Jūsų pastangų, įdėto darbo, atsidavimo, laiko. Jūs išmokėte mus pinti savo gyvenimo gijas šokant, mylėti tai, ką darome ir kiekvieną žingsnį, judesį atlikti iki pabaigos, be minčių atsitraukti. Net jei buvo tokių dienų, minučių, kai norėjosi viską mesti, nes jautėmės per prastos, bet Jūsų tvirtumas užkrečiamas. Visada į Jus žiūrėjom kaip į žmogų, kuris gali pasiekti viską, ką užsibrėžia.
Ačiū už visas pamokas - tiek mokykloje, tiek gyvenime.
Mes linkim neprarasti pasitikėjimo tuo, ką darote ir visada veržliai eiti pirmyn. O jūsų šokėjai tegu būna patys geriausi ir verti turėti tokią mokytoją.

Mokytojai Ritai - visada Jus mylinčios "Atlajos" merginos