Lyderių laikas

Šį trečiadienį gimnazijoje būriavosi Šilutės Pamario ir Martyno Jankaus pagrindinių mokyklų septintokai ir aštuntokai. Aktų salėje vyko viktorina gudriausiems "Pagauk sėkmę". Penkias mišrias, pagal spalvas suskirstytas, komandas sudarė mūsų gimnazijos pirmokai ir minėtų mokyklų mokiniai.

Dalyviai turėjo atsakyti į 7 klausimus (pateiktus istorijos, fizikos, biologijos mokytojų), o renginio pabaigoje jų laukė užduotis – staigmena, kai per prismaigstytą adatėlių lanką reikėjo permesti pripūstą balioną. Sirgaliai pertraukėlių metu taip pat galėjo pademonstruoti savo žinias ir pelnyti prizų - turėjo įminti mįsles, atmintinai skaičiuoti, atsakinėti į suktus klausimus.

Renginį padėjo organizuoti didelis būrys mokytojų,  o renginį vesti, rūpintis ir padėti dalyvaujantiems buvo patikėta Šilutės pirmosios gimnazijos 2b - mano - klasei.  Komandų atsakymus vertino mokytojų komisija. Viktoriną laimėjo "Žalioji" komanda. Tikimasi, kad renginys taps tradicinis ir geriausieji pagrindinių mokyklų mokiniai turės galimybę susipažinti su mūsų gimnazija ir išbandyti savo jėgas. Svečiai Šilutės pirmąją gimnaziją paliko su šypsena. O mano klasė jautėsi smagiai ir išdidžiai, nes galėjo prisidėti prie gimnazijos kuriamo įvaizdžio.

Informavo Dovilė Bernotaitė

Fotografavo Saulius Ranauskas