Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

"Dryžuotojo šaliko" teatro  studija dalyvavo internetiniame filmų festivalyje - konkurse "Debiutas". Buvo nusiųstas praėjusiais mokslo metais gimnazijos bendruomenei pristatytas teatro studijos narių kurtas filmas pagal J.Grušą "Meilė, džiazas ir velnias". Čia vaidino gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Šis filmas laimėjo specialųjį I laipsnio diplomą. Nuotraukoje  - filmo aktoriai (nėra G.Tamulevičiaus). Kiti aktoriai (I.Engelkytė, M.Mockus, D.Gruzdytė, J.Kasnauskas, L.Nikelis) bei montažo režisierius M.Ukrinas mokyklą jau baigė, tad apie sėkmę jie buvo informuoti asmeniškai.

 Protokolas:

http://www.festivalisdebiutas.lt/index.php/216-naujiena-49

Komisija:

http://www.festivalisdebiutas.lt/index.php/komisija

Skelbimas:

http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/filmu-festivalis-konkursas-debiutas-4548

Filmas:

https://www.youtube.com/watch?v=q5EXrjhKVnQ

Viktoro Gundajevo, konkurso organizatoriaus, laiškas, pranešantis apie laimėjimą:

"Sveiki, festivalio "Debiutas 2014" dalyviai. Dėkojame Jums už tai, kad radote laiko mūsų festivaliui. Tikimės, kad ir toliau kursite filmus bei tobulėsite kino srityje. Siunčiame vertinimo komisijos protokolą. Buvo daug gerų filmų, todėl komisija turėjo gerokai pasukti galvą, kad išrinktų geriausius. Deja, į šį sąrašą nepateko daug gerų filmų, todėl siūlau nenuleisti rankų ir dalyvauti kituose kino konkursuose, kurių Lietuvoje tikrai nemažai."
 
 
 Festivalio “Debiutas 2014” filmų vertinimo protokolas

 Animaciniai

 “Pelėda“  - geriausias animacinis filmas

„Monstrų vakarėlis“ – specialusis pirmojo laipsnio diplomas

 „Animacijos terapija“ – specialusis pirmojo laipsnio  diplomas

 Vaidybiniai

“Aš su tavimi” - geriausias vaidybinis filmas

 “Puslietuvis” – specialusis pirmojo laipsnio diplomas

“Meilė, džiazas ir velnias” – specialusis pirmojo laipsnio diplomas

Habr Vabr TV  pirmojo laipsnio diplomas už ieškojimus vaidybinio kino srityje.  

 Dokumentiniai

“Dar viena diena” – geriausias dokumentinis filmas

“Prisiminimai” – specialusis pirmojo laipsnio diplomas

  Kitokie

 “TrippiThom” – geriausias ekspermentinis filmas

“Mūsų sėkmės paslaptys“ – geriausias TV formato filmas

„Broliai Ramonai Šaukėnuose“ – geriausias vaizdo klipas

“Eagerness to fulfill hearts desire” – specialusis pirmojo laipsnio diplomas.