Šilutės pirmoji gimnazija – rajono mokinių sporto žaidynių nugalėtoja

5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30

Sportinis varžybų sezonas baigėsi skambiu akordu mūsų gimnazijos sportininkams, kurie tapo rajono nugalėtojais sporto žaidynėse. Žaidynės vyksta kas antri metai, šiemet jos vyko gegužės 24 d. miesto stadione, dalyvavo 5 gimnazijos.

Varžybų programoje: tinklinis (merginos), futbolas (vaikinai), krepšinis 3x3 (merginos ir vaikinai), lengvoji atletika, virvės traukimas. Tinklinio varžybose merginos (Jovilė Gedminaitė, Ligita Zaicevaitė, Gabija Vaitkutė, Živilė Šimašiūtė) užėmė 3vietą. Vaikinai (Naglis Štrapėla, Julius Petrauskas, Rokas ir Lukas Sirtautai, Matas Vismantas, Robertas Šimaitis, Arnas Lotužis, Rokas Kožemekinas, Dominykas Šatkus, Aivaras Bagdonas) futbolo varžybose tapo nugalėtojais. Krepšininkai: Laura Glemžaitė, Karolina Gečaitė, Eglė Pužaitė, Tauras Ulevičius, Žygimantas Vaitkus, Mantas Razanta, Tomas Kaminskas laimėjo antras vietas. Lengvosios atletikos rungtyse nugalėtojais tapo: Jokūbas Tubutis- 400m bėgimas, Giedrė Vytuvytė – 100m bėgimas, Kristina Jašauskaitė – 400m bėgimas, Deimantas Čiupinas – 100m bėgimas, antrąją vietą laimėjo Robertas Petraitis – 400m bėgimas, trečiąją vietą Aistė Noreikaitė – 400m bėgimas. Komanda estafetėje tapo nugalėtojais (G.Vytuvytė, K.Jašauskaitė, J.Tubutis, D.Čiupinas). Virvės traukime laimėta 2-a vieta. Komandą sudarė 3 mergaitės ir 4 berniukai (J.Gedminaitė, J.Šertvytytė, A.Noreikaitė, N.Štrapėla, J.Stulpinas, T.Čiužauskas, Š.Dulkys). Gimnazijos komanda apdovanota taure, nugalėtojai ir prizininkai medaliais.