Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Per padėkos pertrauką direktorės kabinete džiaugtasi puikia šventės nuotaika ir padėkota organizatorėms: I.Diniūtei, E.Sagalecaitei, D.Žemgulytei, S.Antanaitytei, pavaduotojai D.Jakienei ir lietuvių kalbos mokytojai J.Kiaupienei.

Auksinis mokytojų ruduo

                    Įprasta, kad kiekvienais mokslo metais, spalio 5 dieną (sekmadienį), minima Tarptautinė Mokytojų diena. Šiais metais ji buvo minima keletą dienų anksčiau, t. y. spalio 3 dieną.
                   Tą rytą kiekvienas Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojas buvo sutiktas su puikia nuotaika ir muzika. Mokiniai savo mokytojams segė rudeninius lapelius su gražiais ir prasmingais linkėjimais.
                    Šventė buvo ne tik mokytojams, bet ir mokiniams. Pamokos buvo šiek tiek trumpintos, bet per pirmąsias keturias, kurias vedė mokytojai, visi labai rimtai dirbome. Beje, mūsų gimnazijos trečiokai ir abiturientai pirmąją pamoką vedė Pamario pagrindinėje mokykloje. Tai puiki patirtis būsimiems mokytojams. Po keturių pamokų išgirdome radijo laidą, per kurią pranešė, kad mokyklos valdžia ir mokytojai pasikeitė. Dvi paskutines pamokas vedė abiturientai. Jos buvo linksmos ir įdomios.
                Pamokoms pasibaigus, mokytojai nuskubėjo į aktų salę, žiūrėti mokinių parengtą programą „Auksinis ruduo“. Mokytojams buvo deklamuojami eilėraščiai. O paskui mokytojams teko atspėti mįsles ir tinkamai užbaigti patarles. Taip pat savo dainomis mokytojus džiugino gimnazijos ansamblis bei gitaristai.
                  Po renginio mokytojai prie kavos puodelio aptarė savo patirtus įspūdžius. Bet tuo šventinė diena dar nesibaigė. Šilutės kultūros ir pramogų centre vyko spektaklis „Iš miglos išniro angelas“. Šis spektaklis buvo šviesus ir paprastas, verčiantis šypsotis ir kartu susimąstyti apie žmogiškąsias gyvenimo vertybes. Tai spektaklis apie mūsų laikmetį, apie mūsų gyvenimą ir apie mus pačius.
                Mokytojų diena buvo įspūdinga ir įsimintina, nes visi į namus sugrįžo gera nuotaika ir neišdildomais prisiminimais.

                                                         Gintarė Pužaitė