Edukacinė ekskursija "Pažink tarpukario Kauną"

2b ir 2c klasių mokiniai viešėjo Kaune. Jūsų dėmesiui atsiliepimai ir įspūdžiai.

Mes, 2c klasės mokiniai, buvome išvykę į ekskursiją. Buvome Kauno karo muziejuje, kuriame žaidėme žaidimą ,,Šaltasis karas tarp Amerikos ir SSRS". Po žaidimo teko palaikyti keletą ginklų ir pasidaryti daug nuotraukų. Po karo muziejaus buvome batutų parke, ten atlikome įvairiausius triukus. (Aidas Jonelis)

Buvau ekskursijoje Kaune. Labai patiko ,,kitokia" programa. Pavyzdžiui, Kauno ,,Karo muziejuje" mus suskirstė į dvi grupes ir reikėjo atlikti įvairias užduotis. Ačiū mokytojoms ir vairuotojui už gerą laiką.  (Samanta Burbulytė)

...Buvo smagi ekskursija, nes gidai ir muziejai nebuvo nuobodūs, dalyvavome edukacinėse programose. Taip pat pirmą kartą aplankėme VDU, pamatėme mažąją salę.  (Rapolas Staponas)

Gegužės 18 dieną su klase, buvome išvyke į Kauną. Kaune žvalgėmės į tarpukario architektūrą, aplankėme Vytauto Didžiojo universitetą ir Karo muziejų. Taip pat kelionės metu užlipome ant Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčios stogo ir pasidarėme įspūdingų nuotraukų. (Rokas Radavičius)