Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

2b ir 2c klasių mokiniai viešėjo Kaune. Jūsų dėmesiui atsiliepimai ir įspūdžiai.

 Mes, 2c klasės mokiniai, buvome išvykę į ekskursiją. Buvome Kauno karo muziejuje, kuriame žaidėme žaidimą ,,Šaltasis karas tarp Amerikos ir SSRS". Po žaidimo teko palaikyti keletą ginklų ir pasidaryti daug nuotraukų. Po karo muziejaus buvome batutų parke, ten atlikome įvairiausius triukus. (Aidas Jonelis)

Buvau ekskursijoje Kaune. Labai patiko ,,kitokia" programa. Pavyzdžiui, Kauno ,,Karo muziejuje" mus suskirstė į dvi grupes ir reikėjo atlikti įvairias užduotis. Ačiū mokytojoms ir vairuotojui už gerą laiką.  (Samanta Burbulytė)

 ...Buvo smagi ekskursija, nes gidai ir muziejai nebuvo nuobodūs, dalyvavome edukacinėse programose. Taip pat pirmą kartą aplankėme VDU, pamatėme mažąją salę.  (Rapolas Staponas)

Gegužės 18 dieną su klase, buvome išvyke į Kauną. Kaune žvalgėmės į tarpukario architektūrą, aplankėme Vytauto Didžiojo universitetą ir Karo muziejų. Taip pat kelionės metu užlipome ant Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčios stogo ir pasidarėme įspūdingų nuotraukų. (Rokas Radavičius)

Man viskas patiko, labai įdomu buvo Karo muziejuje, nors, atrodo, istorijos mokytis yra nuobodu, tačiau į tokias pamokas eičiau mielu noru. Ačiū studentui iš VDU. Jis išsamiai atsakė į visus mūsų klausimus. (Deividas Žvirblis)

Aš buvau ekskursijoje, skirtoje praplėsti istorines žinias apie XX a. Pradžioje aplankėme VDU. Po to su gidu pasivaikščiojome, vėliau važiavome po Kauną ir sužinojome daug įdomių istorinių faktų. Ekskursijos pabaigoje vykome į batutų parką ir važiavome namo. (Lukas  Macnorius)

Ekskursija man labai patiko. Pirmiausia važiavome į Vytauto Didžiojo universitetą. Tiesą pasakius, buvo nuobodu ir visi vaikščiojo mieguisti, o gidas labai tyliai kalbėjo. Įdomumas prasidėjo, kai buvome ant Kristaus prisikėlimo bažnyčios stogo. Vaizdas buvo neapsakomas. (Lina Žalgevičiūtė)

Tekstus surinko 2c klasės mokinė Brigita Uselytė