Viešnagė M.Jankaus tėviškėje

Pirmųjų gimnazijos klasių mokiniai viešėjo Mažosios Lietuvos šviesuolio tėviškėje - Bitėnuose, o įspūdžiais pasidalino 1 c klasė.

Mes vykome į Martyno Jankaus muziejų. Mums daug papasakojo apie knygnešius. Pamatėme sunkiausią knygą Lietuvoje, ši knyga sveria apie 20 kilogramų. Dar nuvykome į kapines, kur palaidoti M.Jankus ir Vydūnas. Taip pat buvome ant Rambyno kalno, matėme gražų kraštovaizdį, Rusijos sieną. (V.Vasiljevaitė, U.Pielikytė, A.Puidokaitė, K.Mauliūtė)

Kelionė buvo labai įdomi, sužinojome daug apie knygų spausdinimą. Galėjome patys atspausdinti knygą, pasirašėme sunkiausioje knygoje Lietuvoje ir pamatėme gražų Rambyno kalną. (D.Degutytė, E.Šikšniūtė)

Kelionėje buvo labai linksma. Pamatėme spausdinimo mechanizmus (K.Giedraitytė, I.Šadagytė, G.Trumpiškytė)

(...) Kapinaitėse uždegėme kelias žvakes (M.Šikšnius, D.Siniauskas)