Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Fotografavo K.Gečaitė

Gimnazisto vardo dienai kaskart atsiranda vis naujų idėjų, kurios paįvairina tradicijas.

Taigi, spalio 27 dieną gimnazija gavo Hogimnazijos vardą. Abiturientai - krikštatėviai - per pirmą pamoką klasėse tikrino pirmokų žinias. Uždavė klausimų tema „Ką žinai apie Harį Poterį ir Pirmogvartsą“. Po protinio „apšilimo“ kiekvienam pirmokui abiturientai įteikė koledžo logotipus bei  pažymėjo „F“ raidėmis, kurios šviečia tik ultravioletinėje šviesoje. Per radijo laidą buvo pranešta  apie „trolį mokykloje“.

Vakarinė dalis vyko aktų salėje, kuri pakerėjo paslaptingumu: čia degė moliūguose įstatytos žvakutės, įėjimas į renginį buvo užtemdytas. Koledžai buvo pavadinti Grifų gūžta, Klastunynas, Švilpynė, Varno Nagas. Būsimieji gimnazistai turėjo pristatyti savo namų darbus - atlikti  specialų šokį. Vedėjai pranešė, jog mokytojai - ketvirtokai - po pasirodymų spręs, ar visi pirmokai bus priimti į magijos gimnaziją. Be to, pirmokai privalėjo atlikti šias užduotis: spręsti šaradą, atspėti dainą, atpažinti žmones iš nuotraukų, žaisti žaidimą „atspėk, ką sakau“, žongliruoti ir dėže gaudyti kamuoliukus. Paskutinis, tačiau svarbiausias ceremonijos etapas - pirmokų priesaika:

Aš, pirmogvartso gimnazistas,
Ištikimai prisiekiu jums, likimo broliai ir seserys,
Nenaudoti juodosios magijos kontrolinių darbų metu,
Tausoti ketvirtokų magiją,
Užleisti jiems vietą valgyklos eilėje
Ir pagarbiai praleisti koridoriuje, nestabdant eismo.
Neprasižengti gimnazijos taisyklėms,
Nepamiršti gimnazijai duotų 3 raktinių žodžių:
PAMOKA – LANKOMUMAS – PAŽANGA.
Visur ir visada gerbti gimnazijos vardą,
Gyvuok dar ilgai!
Gyvuok dar ilgai!
Šilutės pirmoji gimnazija!!

Goda Šveisterytė,

žurnalistų klubo narė