Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Kovo 14 d. Šilutės pirmoje gimnazijoje pirmokams buvo surengta neįprasta visiems bendra klasės valandėlė - vyko viktorina „Mano gimnazija”.

 

Kiekvienai klasei atstovavo penkios komandos, o jų palaikyti sugužėjo pulkas sirgalių. Šiam renginiui dalyviai turėjo iš peties pasiruošti: susikurti emblemas, komandos pavadinimą bei pasidomėti ne tik gimnazijos istorija, bet ir įžymiais gimnazijos žmonėmis.

Užduočių nebuvo daug, bet visos jos buvo įdomios, pamokančios ir verčiančios pasukti galvą. Iš viso reikėjo atlikti šešias užduotis: išmanyti gimnazijos istoriją, paminėti tradicinius renginius, išspręsti kryžiažodį bei suskaičiuoti šiandien dirbančius gimnazijoje mokytojus, žinoti buvusius Šilutės 1-os vidurinės mokinius.

Pirmokai gimnazistai nelengvai prisiminė ir vardijo garbės galerijos narius bei tradicinius gimnazijos renginius. O meninė užduotis buvo intriguojanti –  reikėjo nupiešti mokyklą po dešimties  metų.

Renginį vedė ir organizavo antrokai: A. Valius, A. Verbickaitė, T. Kaminskas, M. Baguckaitė, o jiems pasiruošti padėjo pavaduotoja D. Jakienė.

Visos 9 – tų klasių komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldumynais. Laimėtojai: Gabrielė Rumšaitė, Justas Stulpinas, Gvidas Dikšaitis, Rūta Ciparytė, Viktorija Šerniauskaitė (1e klasės auklėtoja Diana Rumšienė).

Informavo Šilutės pirmosios gimnazijos žurnalistų būrelio nariai