Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

DŽIAUGIAMĖS IR SVEIKINAME ABITURIENTUS, KURIŲ METINIS PAŽYMIŲ VIDURKIS YRA ≥ 9

 

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas

1.

Rumšaitė Dominyka

2.

Petrošiūtė Vilma

3.

Marozas Matas

4.

Šiaudvytis Lukas

5.

Krugelytė Andželika

6.

Pielikys Laurynas

7.

Užpurvytė Roberta

8.

Venckutė Vaida

9.

Kuršaitytė Samanta

 

2018 M. GERIAUSIAI VALSTYBINIUS BRANDOS EGZAMINUS IŠLAIKĖ:

 

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

  1.  

Lukas Šiaudvytis

  1.  

Dominyka Rumšaitė

  1.  

Matas Marozas

  1.  

Kornelija Briliovaitė

  1.  

Rokas Tubutis

  1.  

Deimantė Plauškaitė

  1.  

Ieva Šiaudvytytė

  1.  

Osvaldas Daniulis

  1.  

Vilma Petrošiūtė

  1.  

Roberta Užpuvytė

  1.  

Rapolas Snitkus

  1.  

Laurynas Pielikys

  1.  

Karolina Jančauskaitė

 

ABITURIENTAI PATEKO TARP GERIAUSIAI RAJONO ABITURIENTŲ IŠLAIKIUSIUS VALSTYBINIUS BRANDOS EGZAMINUS IR BUVO PAKVIESTI PAS 

ŠILUTĖS RAJONO MERĄ:

  

Abiturientas

Dalykas, įvertinimas

Mokytojas

Lukas Šiaudvytis

Anglų kalba 100 b

Kristina Sodonienė

Osvaldas Daniulis

Anglų kalba 100 b

Natalija Mulerova

 

 

 

GERIAUSI ABITURIENTAI PAGAL METINIUS ĮVERTINIMUS  

2017 m.

 

Eil.

Nr.

Mokinys

vidurkis

1.

Rūta Ciparytė

9,73

2.

Irma Čerkutė

9,10

3.

Augustė Ežerskytė

9,33

4.

Meilė Girdvainytė

9,11

5.

Laura Glemžaitė

9,00

6.

Jolita Mažonaitė

9,25

7.

Nedas Neimantas

9,25

8.

Viktorija Šteinaitė

9,11

9.

Domantas Vaičiulis

9,22

 

 

 

2016 m.

Eil.

Nr.

Mokinys

Vidurkis

1

Savickaitė Lauryna

9,0

2

Jonušaitė Julija

9,13

3

Raulušonytė Justina

9,8

4

Girčytė Rugilė

9,11

5

Sudeikytė Gabrielė

9,8

6

Toleikytė Eglė

9,00

7

Jokubauskaitė Karolina

9,63

8

Pikelytė Justina

9,7

9

Razanta Mantas

9,00

 

 

 

2015 M.

Eil.

Nr.

Mokinys

Klasė

Vidurkis

1

Buivydaitė Živilė

4a

9,44

2

Diniūtė Inga 

4a

9,22

4

Girčiūtė Agnė

4a

9,30

6

Jakštas Pijus

4a

9,13

7

Pukelytė Goda

4a

9,00

8

Saldauskaitė Laura

4a

9,56

9

Žemgulytė Deimantė

4a

9,44

10

Ežerinskis Mantas

4b

9,22

11

Jakas Martynas

4b

9,80

12

Macijauskaitė Aneta  

4b

9,50

13

Vaičiulytė Donata

4b

9,88

14

Drakšaitė Saulė

4e

9,30

15

Macijauskaitė Gabrielė

4e

9,22

16

Miliauskas Rokas 

4e

9,33

17

Norkutė Mintarė

4e

9,44

 

 

2014 M.

 

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Klasė

Vidurkis

1.

Masilionis Vygandas

4a

9,78

2.

Gruzdytė Deimantė

4a

9,63

3.

Undžytė Greta

4b

9,63

4.

Dabkevičiūtė Gintarė

4c

9,56

 

GERIAUSI ABITURIENTAI PAGAL METINIUS ĮVERTINIMUS

2014 M.

 

Eil.

Nr.

Mokinys

Klasė

Vidurkis

1

Masilionis Vygandas

4a

9,78

2

Valančiūtė Agnė

4b

9,67 

4

Gruzdytė Deimantė

4a

9,63

6

Undžytė Greta

4b

9,63

7

Gečaitė Rūta

4b

9,56

8

Dabkevičiūtė Gintarė

4c

9,56

9

Engelkytė Indrė

4a

9,38 

10

Skirkevičius Andrius

4c

9,33

11

Šležas Dainius

4c

9,33

12

Rudavičius Julius

4a

9,25

13

Radzvilavičiūtė Agnė

4c

9,22

14

Korženka Justas

4b

9,2

15

Nikelis Laurynas

4c

9,11

16

Rimkus Deividas

4b

9,1

17

Tylaitė Rūta

4c

9,1

18

Kislinkas Gintaras

4a

9,0

 

 

ABITURIENTAI,

KURIE PATEKO TARP GERIAUSIŲ RAJONO ABITURIENTŲ,

PUIKIAI IŠLAIKIUSIŲ VALSTYBINIUS BRANDOS EGZAMINUS,

 IR BUVO PAKVIESTI PAS ŠILUTĖS RAJONO MERĄ:

 

 

Metai

Vardas, pavardė

2015

Martynas Jakas

2015 Saulė Drakšaitė
2015 Pijus Jakštas
2015 Donata Vaičiulytė

2015

Deimantė Žemgulytė

2014

Andrius Skirkevičius

2013

Denas Andrijauskis

2013

Martynas Bruenker

2013

Vaida Jankauskytė

2013

Dovydas Jonkus

2013

Birutė Juraškaitė

2013

Viktorija Pleikytė

2012

Laima Balčytytė

2012

Kornelija Čepytė

2012

Ingrida Kiltinavičiūtė

2012

Kamilė Kelpšaitė

2012

Eglė Venckutė

2011

Eglė Gajauskaitė

2011

Tomas Skirbutas

2011

Raminta Šulskytė

2011

Viktoras Kuznecovas

2010

Simona Paškauskaitė

2010

Laimonas Mikelionis

2009

Skirkevičius Paulius

2009

Mikalauskaitė Sonata

2009

Grigonytė Kamilė

2009

Abromavičius Ignas

2009

Pociūtė Silva

2008

Aistė Plaipaitė

2008

Lina Martišiūtė

2007

Monika Bernotaitė

2007

Guoda Murauskaitė

2006

Armandas Balčytis

2006 

Edgaras Pocius

2006

Aušra Ramanauskaitė

2006

Diana Gvildytė

2006

Rimvydas Prialgauskas

2006

Indrė Aužbikavičiūtė

2005

Agnė Šimkutė

2005

Andrius Plauška

2005

Renaldas Szentiks

2005

Lina Ciparytė

2005

Laura Ciparytė

2005

Rimvydas Venckevičius

2005

Ieva Strazdauskaitė

2004

Eglė Jankauskaitė

2004

Vilma Paplauskaitė

2004

Anita Rauktytė

2003

Kęstutis Starkus

2002

Aidas Aleknavičius

2002

Drasida Plėvytė

2002

Arijana Szentiks

2001

Ignas Murauskas

2001

Dovydas Auštras

2001

Rapolas Šopis

2001

Kęstutis Jonelis

 

BAIGĖ GIMNAZIJĄ  SU PAGYRIMU

Metai

Vardas, pavardė

 

2013

Denas Andrijauskis

2012

Viktorija Kivilytė

2012

Brigita  Šiaudvytytė

2012

Vitalija  Komskytė

2012

Lauryna  Kaniauskaitė

2012

Laima  Balčytytė

2012

Asta Gužauskaitė

2012

Laura  Lukošiūtė

2012

Martynas Skirbutas 

2012

Eglė  Venckutė

2012

Kamilė  Kelpšaitė

2012

Kornelija  Čepytė

2012

Ingrida Kiltinavičiūtė

2012

Donatas  Skikas

2011

Rūta Paulavičiūtė

2011

Tomas Skirbutas

2011

Raminta Šulskytė

2011

Eglė Gajauskaitė

2011

Roberta Pilypaitė

2011

Dominykas Šimkus

2011

Viktoras Kuznecovas

2010

Agnė Gečaitė

2010

Jūratė Mockutė

2010

Simona Jagelavičiūtė

2010

Simona Paškauskaitė

2010

Gintarė Špakauskaitė

2010

Laura Grigaliūtė

2009

Sandra Gadeikytė

2009

Justė Navickaitė

2009

Vladislava Bilienskaja

2009

Kamilė Grigonytė

2009

Paulius Skirkevičius

2009

Simona Andrijauskaitė

2009

Silva Pociūtė

2008

Lina Martišiūtė

2008

Aistė Plaipaitė

2008

Greta Montrimaitė

2008

Aušra Raulušonytė

2007

Guoda Murauskaitė

2007

Monika Bernotaitė

2006

Edgaras Pocius

 


 


 

 

ABITURIENTAI PATEKO TARP GERIAUSIAI RAJONO ABITURIENTŲ IŠLAIKIUSIUS VALSTYBINIUS BRANDOS EGZAMINUS IR BUVO PAKVIESTI PAS  ŠILUTĖS RAJONO MERĄ:

 

 


Eil.

Nr.

Matai

Vardas, pavardė

1.

2001

Ignas Murauskas

2.

2001

Dovydas Auštras

3.

2001

Rapolas Šopis

4.

2001

Kęstutis Jonelis

5.

2002

Aidas Aleknavičius

6.

2002

Drasida Plėvytė

7.

2002

Arijana Szentiks

8.

2003

Kęstutis Starkus

9.

2004

Eglė Jankauskaitė

10.

2004

Vilma Paplauskaitė

11.

2004

Anita Rauktytė

12.

2005

Agnė Šimkutė

13.

2005

Andrius Plauška

14.

2005

Renaldas Szentiks

15.

2005

Lina Ciparytė

16.

2005

Laura Ciparytė

17.

2005

Rimvydas Venckevičius

18.

2005

Ieva Strazdauskaitė

19.

2006

Armandas Balčytis

20.

2006

Aušra Ramanauskaitė

21.

2006

Diana Gvildytė

22.

2006

Rimvydas Prialgauskas

23.

2006

Indrė Aužbikavičiūtė

24.

2007

Monika Bernotaitė

25.

2007

Guoda Murauskaitė

26.

2008

Aistė Plaipaitė

27.

2008

Lina Martišiūtė

28.

2009

Paulius Skirkevičius

29.

2009

Sonata Mikalauskaitė

30.

2009

Kamilė Grigonytė

31.

2009

Ignas Abromavičius

32.

2009

Silva Pociūtė

33.

2010

Simona Paškauskaitė

34.

2010

Laimonas Mikelionis

35.

2011

Eglė Gajauskaitė

36.

2011

Tomas Skirbutas

37.

2011

Raminta Šulskytė

38.

2011

Viktoras Kuznecovas

39.

2012

Laima Balčytytė

40.

2012

Kornelija Čepytė

41.

2012

Ingrida Kiltinavičiūtė

42.

2012

Kamilė Kelpšaitė

43.

2012

Eglė Venckutė

44.

2013

Denas Andrijauskis

45.

2013

Martynas Brunker

46.

2013

Vaida Jankauskytė

47.

2013

Dovydas Jonkus

48.

2013

Birutė Juraškaitė

49.

2013

Viktorija Pleikytė

50.

2014

Andrius Skirkevičius

51.

2015

Martynas Jakas

52.

2015

Pijus Jakštas

53.

2015

Saulė Drakšaitė

54.

2015

Donata Vaičiulytė

55.

2015

Deimantė Žemgulytė

56.

2016

Justina Raulušonytė

57.

2018

Lukas Šiaudvytis

58.

2018

Osvaldas Daniulis