Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Pavadinimas Sukūrimo data
RAJONINIŲ OLIMPIADŲ, KONKURSŲ LAIMĖTOJAI 2015-2016 M. M. 2017-04-11
Anglų kalbos konkurso 9-10 kl. laimėtoja 2017-02-08
Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ laimėtojai 2017-01-30
Rajono mokinių anglų kalbos olimpiados laimėtojai 2017-01-24
Kalėdinio atviruko konkurso laimėtoja 2017-01-18
Mokyklinės lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojai 2016-12-27
Rajono informatikos olimpiados prizinių vietų laimėtojai 2016-12-20
Sveikiname mokyklinių olimpiadų laimėtojus 2016-12-20
"Bebras" turi rimtų draugų mūsų gimnazijoje 2016-11-29
Informatikos konkurso "Bebras" laimėtojai 2016-11-22
LR Konstitucijos egzamino II etapo laimėtojai 2016-11-10
XI respublikinis jaunųjų dramaturgų konkursas 2016-10-18
Sveikiname Konstitucijos egzamino II turo laimėtojus 2016-10-18
LR konstitucijos egzamino I etapo laimėtojai 2016-10-03
Džiaugiamės Vytauto Balsio pergale 2016-09-21
Rašytojos K.Sabaliauskaitės trumpojo rašinio konkursas 2016-05-20
Rajono technologijų olimpiados laimėtojos 2016-05-09
Piešinių konkurso nugalėtojai 2016-05-05
Skelbiami trumposios prozos ir pjesių rašymo konkursai 10–12 klasių moksleiviams 2016-04-18
Respublikinėje geografijos olimpiadoje "Gaublys" 2016-04-07
Rajoninės geografijos olimpiados laimėtojai 2016-03-24
Rajoninės rusų kalbos olimpiados laimėtojos 2016-03-10
Nacionaliniame diktante - ir mūsų gimnazistai 2016-03-02
Rajono matematikos olimpiadoje Rūta Ciparytė - trečia 2016-02-23
Gimnazistai dalyvavo "Olympis" konkurse 2016-02-23
Abiturientė Rugilė Girčytė - rajono istorijos olimpiados antrosios vietos laimėtoja 2016-02-23
Nacionalinio diktanto konkursas 2016-02-18
Sveikiname Gustą Budraitį su laimėjimu olimpiadoje 2016-02-12
Sveikiname Gustą Budraitį - vokiečių kalbos olimpiados prizinės vietos laimėtoją 2016-02-09
Rajono lietuvių kalbos olimpiadoje - trečia 2016-02-04
Rajono meninio skaitymo konkurse laimėjo Elina Vaitelytė 2016-01-27
Džiaugiamės rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiados laimėtojais 2016-01-25
Mokyklinės lietuvių kalbos olimpiados laimėtojai 2016-01-19
Sveikiname Agnę Glemžaitę ir jos mokytoją Giedrę Pocienę 2016-01-18
Meninio skaitymo konkursas gimnazijoje 2016-01-14
Mokyklinių fizikos, matematikos, biologijos ir informacinių technologijų olimpiadų laimėtojai 2015-12-15
Edukacinio konkurso "Olympis" laimėtojai 2015-12-15
Edukacinio konkurso "Bebras" laimėtojai 2015-12-15
Konkursas "Sveikuolių sveikuoliai" 2015-12-03
Kūrybinių darbų konkursas „Laisvės kontūrai“ 2015-12-02
Laiško bendraamžiui konkursas 2015-11-22
Konstitucijos egzamino laimėtoja - abiturientė Gabrielė 2015-10-27
Lietuvininkų tarmės mokiniai mokysis klausydamiesi Gretos 2015-10-26
Sveikiname Konstitucijos egzamino laimėtojus, patekusius į 2 etapą 2015-10-06
Puikus mūsų gimnazijos narių pasirodymas 2015-09-14
Šilutės rajono olimpinio festivalio varžybose 2015-05-28
Gimnazijos estrados studijos laimėjimas 2015-05-10
"Kengūros" laimėtojai 2015-05-07
"Sidabro vainikėlis" laimėtoja 2015-05-06
Konkursas „Globalizacija mano akimis“ 2015-04-26