Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Mokyklinės geografijos olimpiados laimėtojai: A.Obrikytė (Ib) III vieta, S.Bendžiūtė (Ib) II vieta, B.Ranauskas (Ib) I vieta, K.Pupšys (IIc) III vieta, K.Kunickaitė (IId) II vieta, A.Žulys (IId) I vieta. Mokinius ruošė geografijos mokytojas S.Ranauskas.

 

Mokyklinės biologijos olimpiados laimėtojai: B.Ranauskas (Ib) III vieta, D.Būdvytis (Ib) II vieta, S.Bendžiūtė (Ib) I vieta, K.Pupšys (IIc) III vieta,  K.Kunickaitė (IId) II vieta, G.Petrošiūtė (IId) I vieta, E.Kvedarytė, L.Šerkšnaitė (IIIc) III vieta, V.Petrošiūtė (IIIc) II vieta, M.Marozas (IIId) I vieta, R.Ciparytė (IVb) III vieta, D.Vaičiulis (IVb) II vieta, Ž.Šimašiūtė (IVd) I vieta. Mokinius ruošė biologijos mokytoja D.Strazdauskienė. 

Mokyklinės fizikos olimpiados laimėtojai: J.Baciutė (Ia), S.Bendžiūtė (Ib) III vieta, G.Gužauskaitė (Ib) II vieta, B.Ranauskas (Ib) I vieta, K.Pupšys (IIc), A.Žulys (IId) III vieta, G.Barkauskaitė (IId) II vieta, K.Kunickaitė (IId) I vieta, E.Pagareckas (IIIc) II vieta, R.Tubutis (IIId) I vieta, M.Mejeras (IVa) III vieta, I.Čerkutė (IVb) II vieta, D.Knoraitis (IVc) I vieta. Mokinius ruošė fizikos mokytojas Z.Sirtautas.

Mokyklinės chemijos olimpiados laimėtojai: A.Čižauskas (Ib) III vieta, S.Bendžiūtė (Ib) II vieta, G.Gužauskaitė (Ib), B.Ranauskas (Ib) I vieta, A.Žulys (IId) III vieta, G.Barkauskaitė (IId) II vieta, K.Kunickaitė (II d.) I vieta, L.Pielikys (IIId) III vieta, M.Marozas (IIId) II vieta, D.Rumšaitė (IIId) I vieta, N.Tarvydaitė (IVd) III vieta, D.Vaičiulis (IVd) II vieta, R.Ciparytė (IVb) I vieta. Mokinius ruošė chemijos mokytojos D.Jokšienė ir A.Rupeikienė.

Mokyklinės anglų kalbos olimpiados (I-II kl.) laimėtojai: G.Gužauskaitė (Ib) III vieta, A.Bardauskaitė (Ib) II vieta, E.Norkutė (Ia), V.Kojelytė (Ic) I vieta, T.Tumaitis (IIb) III vieta, R.Žemgulytė (IIc) II vieta, K.Kunickaitė (IId) I vieta. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytojos K.Sodonienė ir L.Gailiuvienė.