Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

 

 

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Dalykas

Vieta

Mokytojas

1.

Greta Gudaitytė

Respublikinis konkursas „Skaitau tarmiškai“

Lauriatė

Vaida Galinskienė

2.

 

Sveikuolių sveikuoliai

3

Vida Vilčiauskienė

Evelina Sobolienė

3.

Agnė Glemžaitė

II etapo „Dainų dainelė“

Lauriatė

Giedrė Pocienė

4.

Kotryna Kunickaitė

Biologija

1

Vida Vilčiauskienė

5.

Matas Marozas

Biologija

1

Daiva Strazdauskienė

6.

Kastytis Šiaudvytis

Biologija

2

Daiva Strazdauskienė

7.

Rūta Ciparytė

Biologija

3

Daiva Strazdauskienė

8.

Augustas Valius

Biologija

2

Daiva Strazdauskienė

9.

Justina Raulušonytė

Biologija

3

Daiva Strazdauskienė

10.

Dominyka Rumšaitė

Lietuvių kalbos ir literatūros

3

Vaida Galinskienė

11.

Elina Vaitelytė

Raiškiojo skaitymo konkursas

1

Vaida Galinskienė

12.

Ingrida Ramanauskaitė

„Gyvenu su knyga“

Dalyvė

Lina Liepinienė

13.

Deividas Žvirblis

„Gyvenu su knyga“

Dalyvis

Jolita Ežerinskė

14.

Gustas Budraitis

Vokiečių k.

2

Nijolė Urbonienė

15.

Irma Čerkutė

Istorija

1

Algirdas Gečas

16.

Rugilė Girčytė

Istorija

2

Laima Toliušienė

17.

Ernestas Araminas

Ekonomika

1

Galina Raicevičienė

18.

Žilvinas Petrošius

Ekonomika

3

Galina Raicevičienė

19.

Rūta Ciparytė

Rusų k.

2

Algirdas Grišius

20.

Julija Milevičiūtė

Rusų k.

2

Algirdas Grišius

21.

Kotryna Sokolova

Rusų k.

1

Regina Zapustaitė

22.

Rūta Ciparytė

Matematika

3

Tatjana Mikalauskienė

23

Aidas Žulys

Geografija

3

Saulius Ranauskas

24.

Kamilė Gužauskaitė

Geografija

2

Saulius Ranauskas

25.

Augustas Valius

Geografija

3

Saulius Ranauskas

26.

Aidas Žulys

„Mano gaublys“

1

Saulius Ranauskas

27.

Kotryna Kunickaitė

„Mano gaublys“

2

Saulius Ranauskas

28.

Augustas Valius

„Mano gaublys“

2

Saulius Ranauskas

29.

Kamilė Gužauskaitė

„Mano gaublys“

3

Saulius Ranauskas

30

Greta Armonaitė

Europos egzaminas

1

Laima Toliušienė

31.

Greta Armonaitė

Technologijų „Ką sudėčiau krašto knygon“

3

Nijolė Titienė

32.

Nijolė Dronytė

Respublikinis

„Sidabro vainikėlis“

3

Nijolė Titienė

33.

Karolina Užpurvytė

Kompiuterinių piešinių konkursas „Papuošk marškinėlius: Mano šeima“

Dalyvė

Kristina Blankaitė

34.

Justė Šertvytytė

Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinės varžybos rutulio stumimas

2

Vytautas Kirjanovas

35.

Jokūbas Tubutis

Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinės varžybos  400 m. bėgimas

2

Romualdas Drungilas