2016-2017 m. rajono olimpiadų, konkursų laimėtojai

Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30

OLIMPIADŲ, KONKURSŲ LAIMĖTOJAI

2016-2017 M. M.

 

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Dalykas

Vieta

Mokytojas

1.

Benas Ranauskas

Informatika

1

Alvydas Ežerinskis

2.

Edmundas Pagareckis

Informatika

3

Alvydas Ežerinskis

3.

Kotryna Kunickaitė

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

3

Diana Rumšienė

4.

Rokas Tubutis

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

3

Diana Rumšienė

5.

Benas Ranauskas

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

1 (Lietuvoje 5)

Alvydas Ežerinskis

6.

Edmundas Pagareckis

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

3

Alvydas Ežerinskis

7.

Dominyka Rumšaitė

Anglų k.

1

Kristina Sodonienė

8.

Rapolas Snitkus

Anglų k.

2

Kristina Sodonienė

9.

Kotryna Kunickaitė

Anglų k.

2

Kristina Sodonienė

10.

Austėja Bendžiūtė

Meninio skaitymo

1

Jovita Kiaupienė

11.

Dominyka Rumšaitė

Lietuvių kalbos ir literatūros

3

Vaida Galinskienė

12.

Karina Šepkutė

Lietuvių kalbos ir literatūros

2

Lina Liepinienė

13.

Gytė Gužauskaitė

Lietuvių kalbos ir literatūros

1

Vaida Galinskienė

14.

Dominykas Budvytis

Biologija

2

Daiva Strazdauskienė

15.

Kotryna Kunickaitė

Biologija

1

Vida Vilčiauskienė

16.

Rūta Ciparytė

Biologija

3

Daiva Strazdauskienė

17.

Benas Ranauskas

Biologija

3

Daiva Strazdauskienė

18.

Matas Marozas

Biologija

2

Daiva Strazdauskienė

19.

Rūta Ciparytė

Chemija

1

Danutė Jokšienė

20.

Benas Ranauskas

Fizika

1

Zigmas Sirtautas

21.

Kotryna Kunickaitė

Fizika

1

Zigmas Sirtautas

22.

Aidas Žulys

Fizika

2

Zigmas Sirtautas

23

Rokas Tubutis

Fizika

2

Zigmas Sirtautas

24.

Aidas Žulys

Matematika

1

Audronė Vaičiulionytė

25.

Rūta Ciparytė

Matematika

2

Zina Valužienė

26.

Benas Ranauskas

Matematika

2

Audronė Vaičiulionytė

27.

Kotryna Sokolova

Rusų k.

3

Regina Zapustaitė

28.

Emilija Puodžiuvytė

Vokiečių k.

2

Nijolė Urbonienė

29.

Justas Pauparis

Vokiečių k.

3

Nijolė Urbonienė

30

Gytė Gužauskaitė

Istorija

2

Laima Toliušienė

31.

Gabija Petrošiūtė

Istorija

3

Laima Toliušienė

32.

Dominyka Rumšaitė

Istorija

3

Laima Toliušienė

33.

Irma Čerkutė

Istorija

3

Algirdas Gečas

34.

Laura Glemžaitė

Ekonomika

1

Galina Raicevičienė

35.

Martynas Mejeras

Ekonomika

2

Galina Raicevičienė

36.

Benas Ranauskas

Geografija

2

Saulius Ranauskas

37.

Aidas Žulys

Geografija

2

Saulius Ranauskas

38.

Kotryna Kunickaitė

Geografija

3

Saulius Ranauskas

39.

Benas Ranauskas

„Mano gaublys“

1

Saulius Ranauskas

40.

Kotryna Kunickaitė

„Mano gaublys“

2

Saulius Ranauskas

41.

Simona Bendžiūtė

„Mano gaublys“

3

Saulius Ranauskas

42.

Aidas Žulys

„Mano gaublys“

1

Saulius Ranauskas

43.

Justas Stulpinas

Lietuvos istorijos žinovas

Lietuvos istorijos žinovas

Laima Toliušienė

44.

Dominyka Rumšaitė

Lietuvių kalbos ir literatūros

3

Vaida Galinskienė

45.

Karolina Degutytė

Technologijos

3

Nijolė Titienė

46.

Viktorija Jurkutė

Technologijos

1

Nijolė Titienė

47.

Daiva Arnašiūtė

Kalėdinis konkursas „Aš Tau linkiu“

2 (Respublikoje)

Nijolė Titienė

48.

Greta Gudaitytė

Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursasTramtatulis“

Lauriatė

(Respublikoje)

Vaida Galinskienė

49.

Greta Gudaitytė

Varžytuvės „Tarmių lobynai“

1

(Respublikoje)

Vaida Galinskienė

50

Rūta Ciparytė

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

1

(Respublikoje 30)

Zina Valužienė

51.

Benas Ranauskas

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

1

(Respublikoje 49)

Audronė Vaičiulionytė

52.

Rokas Tubutis

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

 

   1

Audronė Vaičiulionytė

53.

Lukas Šiaudvytis

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

 

    2

Audronė Vaičiulionytė

54.

Julija Baciūtė, Kristina Jašauskaitė, Kęstas Mickus, Robertas Petraitis, Jurgita Rudytė, Emilija Saudargaitė, Vidmantas Sipas, Dominykas Šatkus,

 Gytis Šumalovas

Lietuvos mokyklų žaidynių (gim. 1998 m. – 2001 m.) lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos

 

      1

Lina Leikuvienė,

Romualdas Drungilas,

 

 

55.

Kornelija Jagelavičiūtė

Tarptautinė olimpiada „Nalanda“ (anglų kalba)

1

Vilma Urbonienė

56.

Lukas Kordušas

Tarptautinė olimpiada „Nalanda“ (anglų kalba)

2

Vilma Urbonienė

57.

Laurynas Bulavinas

Tarptautinė olimpiada „Nalanda“ (anglų kalba)

2

Vilma Urbonienė

58.

Kipras Petravičius

Tarptautinė olimpiada „Nalanda“ (anglų kalba)

2

Vilma Urbonienė