Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

 

 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Olimpiados, konkurso pavadinimas

(užimta vieta, data)

Mokytojo vardas, pavardė, kvalifikacija

1.

Kotryna Kunickaitė

IIIb

Respublikinis anglų kalbos oratorių konkursas

 (1 vieta, 2018-04-29)

Kristina Sodonienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

2.

Ugnė Bertašiūtė

Ib

Respublikinis rašinio „Gyvenimas yra giesmė“ konkursas (3 vieta 2018-04-11)

Jolita Ežerinskė, lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja

3.

Justas Budrikas

Ia

Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių (1000 m bėgimas) finalinės varžybos (1 vieta, 2018-05-25)

Vytautas Kirjanovas, kūno kultūros  vyr. mokytojas

 

4.

Jokūbas Tubutis

IVb

Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių (400 m bėgimas)    finalinės varžybos (2 vieta, 2018-05-25)

Daiva Jakienė, kūno kultūros  vyr. mokytoja

5.

Kristina Jašauskaitė

IIIb

Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių (šuolis į tolį)    finalinės varžybos (1 vieta, 2018-05-25)

Daiva Jakienė, kūno kultūros  vyr. mokytoja

 

Eil.

Nr.

Sporto  kolektyvas

 

Mokinio vardas, pavardė

Tarptautinio, respublikos

konkurso pavadinimas

(užimta vieta, data)

Mokytojo vardas, pavardė, kvalifikacija

1.

Šilutės pirmosios gimnazijos lengvosios atletikos kroso estafečių komanda

Julija Baciūtė, Eristida Bagdonaitė, Justas Budrikas, Kristina Jašauskaitė, Emilija Saudargaitė, Dominykas Šatkus, Jokūbas Tubutis

Lietuvos mokyklų žaidynių kroso estafečių finalinės varžybos (1 vieta, 2018-05-08)

Romualdas Drugilas, kūno kultūros  vyr. mokytojas, Daiva Jakienė, kūno kultūros  vyr. mokytoja, Vytautas Kirjanovas, kūno kultūros  vyr. mokytojas, Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė,

Danutė Plaipienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė

2.

Šilutės pirmosios gimnazijos drabužių dizaino komanda

Greta Poškaitė, Gintarė Rimkutė, Emilija Bernotaitė, Ieva Kvedarytė, Laineda Kilinskaitė, Mireta Metrikytė

Respublikinis drabužių dizaino ir įvaizdžio konkursas-festivalis „Kūrėjų oazė – 2018“

(3 vieta, 2018-05-19)

 

Nijolė Titienė, technologijų mokytoja metodininkė

                       

                                        

LR KONSTITUCIJOS EGZAMINO II ETAPO LAIMĖTOJA

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Mokytojo vardas, pavardė

Gytė Gužauskaitė

IIb

Laima Toliušienė

 

EUROPOS EGZAMINO I ETAPO

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Gytė Gužauskaitė

IIb

1

Laima Toliušienė

Dominyka Rumšaitė

IVd

1

Laima Toliušienė

Simona Bendžiūtė

IIb

2

Laima Toliušienė

Emilija Norkutė

IIa

3

Laima Toliušienė

 

ŠILUTĖS RAJONO INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Lukas Macnorius

IVd

1

Alvydas Ežerinskis

Benas Ranauskas

IIb

3

Alvydas Ežerinskis

 

ŠILUTĖS RAJONO ANGLŲ KALBOS

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Kotryna Kunickaitė

IIIb

1

Kristina Sodonienė

Tadas Tumaitis

IIIb

3

Kristina Sodonienė

 

ŠILUTĖS RAJONO BIOLOGIJOS

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Emilija Bernotaitė

Ia

2

Daiva Strazdauskienė

Benas Ranauskas

IIb

2

Daiva Strazdauskienė

Matas Marozas

IVd

3

Daiva Strazdauskienė

 

 

ŠILUTĖS RAJONO CHEMIJOS

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Rūta Mikužytė

Ia

1

Danutė Jokšienė

Emilija Bernotaitė

Ia

2

Danutė Jokšienė

Benas Ranauskas

IIb

2

Danutė Jokšienė

Kotryna Kunickaitė

IIIb

2

Danutė Jokšienė

 

ŠILUTĖS RAJONO RUSŲ KALBOS

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Artemijus Gergelis

IIa

3

Algirdas Grišius

 

ŠILUTĖS RAJONO GEOGRAFIJOS

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Aidas Žulys

IIIb

2

Saulius Ranauskas

Gytė Gužauskaitė

IIb

3

Saulius Ranauskas

 

ŠILUTĖS RAJONO ISTORIJOS

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Rūta Mikužytė

I

1

Algirdas Gečas

Gabrielė Mikalauskaitė

I

3

Algirdas Gečas

Gytė Gužauskaitė

IIb

3

Laima Toliušienė

Gintarė Urbaitytė

IIIb

2

Algirdas Gečas

Melita Graužinytė

IIId

3

Rubenas Bukavickas

Dominyka Rumšaitė

IVd

3

Laima Toliušienė

 

ŠILUTĖS RAJONO EKONOMIKOS IR VERSLO

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Rapolas Staponas

IV

2

Gražina Kazlauskienė

Rokas Tubutis

IV

2

Gražina Kazlauskienė

Gabija Barkauskaitė

IIIb

3

Gražina Kazlauskienė

ŠILUTĖS RAJONO DAILĖS

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Paulina Kavaliauskaitė

IIa

1

Kristina Blankaitė

Milda Banevičiūtė

IVa

1

Kristina Blankaitė

Gabija Petrošiūtė

IIIb

3

Kristina Blankaitė

                     

ŠILUTĖS RAJONO VOKIEČIŲ KALBOS

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Ugnė Stulpinaitė

IIb

3

Lijana Venckienė

 

ŠILUTĖS RAJONO TECHNOLOGIJŲ

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Karolina Degutytė

IIIa

1

Nijolė Titienė

 

ŠILUTĖS RAJONO FIZIKOS

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Evaldas Stonys

Ia

1

Zigmas Sirtautas

Benas Ranauskas

IIb

1

Zigmas Sirtautas

Kotryna Kunickaitė

IIIb

1

Zigmas Sirtautas

Gytė Gužauskaitė

IIb

2

Zigmas Sirtautas

Aidas Žulys

IIb

2

Zigmas Sirtautas

 

TARPTAUTINIO MATEMATIKOS KONKURSO „KENGŪRA“

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Mireta Metrikytė

Ic

1

Diana Balčauskienė

Evaldas Stonys

Ia

2

Audronė Vaičiulionytė

Benas Ranauskas

IIb

1

Audronė Vaičiulionytė

Hubertas Bliūdžius

IIIb

1

Audronė Vaičiulionytė

 

 

 

TARPTAUTINIS EDUKACINIS BIOLOGIJOS KONKURSAS

 „OLYMPIS 2018 – PAVASARIO SESIJA“

 

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Simona Bendžiūtė

IIb

III laipsnio diplomas

Daiva Strazdauskienė

Kornelija Briliovaitė

IVd

III laipsnio diplomas

Daiva Strazdauskienė

Laura Šerkšnaitė

IVc

III laipsnio diplomas

Daiva Strazdauskienė

Vilma Petrošiūtė

IVc

III laipsnio diplomas

Daiva Strazdauskienė

Laurynas Pielikys

IVd

III laipsnio diplomas

Daiva Strazdauskienė

Matas Marozas

IVd

III laipsnio diplomas

Daiva Strazdauskienė