„Mielieji, dėkojame už dalyvavimą meninio skaitymo konkurse „Yra pasauly tik jaunystė, saulė ir namai“. Be Jūsų konkursas nebūtų įvykęs. Smagu, kad jauni žmonės patys ar padedami mokytojų atranda poetą Vytautą Mačernį, interpretuoja jo kūrybą. Dėkojame tiems, kurie pirmadienį dalyvavote nuotoliniame susitikime, gera buvo matyti jūsų šypsenas. Tikimės, kad laikas neprailgo ir kiekvienas iš Jūsų bent šį tą pamatėte, sužinojote, išgirdote, pajutote.  Nuoširdžiai atsiprašome už techninius nesklandumus.

Jei epidemiologinė situacija šalyje pasikeis ir bus galima rengti kontaktinius renginius, tai birželio 5 d. mes planuojame renginį „Gyvenimas- tai aukštosios akimirkos“  (konferenciją, akmeninių „Vizijų“ lankymą Šarnelėje bei koncertą), ta proga kviečiame atvykti į Sedą.“ Štai kokį laišką nuo konkurso, skirto V.Mačernio metams iš Sedos gavo pirmokė Rugilė Vaičiulytė ir jos lietuvių kalbos mokytoja Jolita Ežerinskė. Rugilė pasidalijo savo įspūdžiais:

„Kovo 22 dieną nuotolinio konkurso metu buvo paskelbti 5 mokiniai, kurie buvo geriausiai paruošę savo pasirodymus. Deja, bet į penketuką nepatekau... Ar nusivyliau savimi? Tikrai ne! Džiaugiuosi, kad buvo galimybė išbandyti save, pamatyti laimėtojų pasirodymus, išgirsti komisijos nuomonę ir sužinoti, ko galbūt pritrūko mano eilėraščio pristatyme (Rugilė skaitė V.Mačernio "Vizijos. Ketvirtoji"), į ką kitą kartą reikėtų labiau atkreipti dėmesį. Žinoma labai gaila, kad konkursui teko ruoštis bei dirbti su “nuotoliniu” būdu. Na, bet tikiuosi, kitais metais jau galėsim daugiau padirbėti mokykloje ir puikiai pasirodyti.“