Mieli kolegos mokytojai, muziejininkai, kraštotyrininkai, kultūros darbuotojai, balandžio 21 d. 14.00 val. Šilutėje vyks konferencija „Herderio skaitymai“. Tai jau antras Šilutės pirmojoje gimnazijoje organizuojamas šio ciklo renginys.

Nuotolinės respublikinės konferencijos - diskusijos

„J. G. Herderio skaitymai 2“

PROGRAMA

2021 m. balandžio 21 d.

13:45-14:00

Dalyvių prisijungimas į virtualią „Zoom“ aplinką (tik užsiregistravusiems semiplius.lt sitemoje prisijungimo slaptažodis išsiunčiamas 10.00 val. ryto).

14.00-14:15

Konferencijos atidarymas

Šilutės pirmosios gimnazijos direktorės  Laimos Spirgienės pasveikinimas.

Konferencijos tikslų ir jos lektorių bei dalyvių pristatymas. Mokytojas Algirdas Gečas

14.15-14.35

Pirmasis pranešimas:

Humanitarinių mokslų dr. Arvydas Juozaitis „ J. G. Herderio palikimo atspindžiai“

14.35-14.45

Šilutės pirmosios gimnazijos merginų ansamblio pasirodymas. Mokytojos Laima Toliušienė ir Giedrė Pocienė

14.45-15.05

Antrasis pranešimas:

Humanitarinių mokslų dr. Liucija Citavičiūtė „J. G. Herderis, L. Rėza ir liaudies dainos“

15.35-15.50

Konferencijos lektorių ir dalyvių diskusija. Veda mokytojas Algirdas Gečas

15.50-16.00

Konferencijos uždarymas

_______________

Pirmasis vyko 2019 m. ir sulaukė didelio susidomėjimo. Šis antrasis renginys yra skirtas praėjusiems Mokyklų bendruomenių metams ir jo tikslas - pažvelgti, kuo Herderio palikimas gali būti naudingas taip sparčiai kintančiame šiuolaikinės mokyklos bendruomenės gyvenime.

Renginio forma: nuotolinė konferencija, diskusija.

Pranešėjai: hum. m. dr. Arvydas Juozaitis, „J. G. Herderio palikimo atspindžiai“, hum. m. dr. Liucija Citavičiūtė, „J. G. Herderis, L. Rėza ir liaudies dainos“.

Kviečiu jus aktyviai dalyvauti  renginio diskusijoje. Jį organizuojame drauge su  Šilutės rajono švietimo pagalbos tarnyba.

Registruotis į šį renginį reikia iki balandžio 20 d. per www.semiplius.lt. Jis yra nemokamas.

Renginio moderatorius - Šilutės pirmosios gimnazijos istorijos mokytojas ekspertas Algirdas Gečas.