Kiekvienais metais spalio 10 dieną minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Siekdama atkreipti mokinių dėmesį į psichinės sveikatos svarbą, gimnazijos psichologė Rūta Gagienė diskutavo su mokiniais, kas tai yra psichinė sveikata, kaip rūpintis ja. Psichologė pristatė piešimo ant vandens techniką kaip nusiraminimo, atsipalaidavimo, emocijų išlaisvinimo būdą. Teigiama, kad tapyba ant vandens skatina kūrybiškumą, gerina emocinę sveikatą, lavina susitelkimą, ugdo pasitikėjimą savimi. Mokiniai galėjo išbandyti grupinį  ir individualų piešimo ant vandens būdus. Toks piešimas atliekamas tam skirtais dažais taškuojant, formuojant ornamentus inde, kuris pripildytas specialaus tiršto skysčio. Nuostabu tai, kad kūrinys vėliau perkeliamas ant popieriaus lapo, rezultatas visada unikalus ir nenuviliantis. Grupinių užsiėmimų metu galima pasidžiaugti sukurtais nepakartojamais darbais.