Gimnazijoje susirinko poezijos ir prozos gerbėjai bei mylėtojai. Skambėjo V.Mačernio, J.Degutytės, S.Baltrūno, V.Šekspyro eilės bei P.Tarulio, J.Meko proza. Laimėtojais paskelbti šie gimnazistai: V.Seminauskas (IIIc, skaitė V.Šekspyro 116 sonetą, III vieta, ruošė mokytoja J.Kiaupienė), A.Valdžytė (IIc, skaitė S.Baltrūno "Pamąstymus apie meilę", III vieta, ruošė mokytoja J.Kiaupienė), B.Berneckytė (Ia, skaitė P.Tarulio "Raudoną dovaną", II vieta, ruošė mokytoja J.Ežerinskė), G.Lozoraitytė (IIa, skaitė J.Meko "Laiškai iš niekur" ir J.Degutytės "Antigonę", I vieta, ruošė mokytoja L.Liepinienė).

Dalyviai: J.Baciūtė (IIIc, skaitė Šekspyro 127 sonetą), A.Andrijauskas (IIb, skaitė V.Mačernio "Žiemos" sonetą 29), D.Jasaitė (IIb, skaitė V.Mačernio "Žiemos" sonetą 7), D.Barcys (IIb, skaitė V.Mačernio "Žiemos" sonetą 31), M.Rimkus (IIb, skaitė V.Mačernio "Žiemos" sonetą 31), R. Jucys (IIb, skaitė V.Mačernio "Žiemos" sonetą 31), U.Ruplėnaitė (IIb, skaitė V.Mačernio "Žiemos" sonetą 31), G.Juodžentytė (IIb, skaitė V.Mačernio "Žiemos" sonetą 29), U.Bertašiūtė (IIb, skaitė V.Mačernio "Aš pažinau karalių tavyje"), L.Martinkus (IIb, skaitė V.Mačernio "Žiemos" sonetą 29), A.Burzdžiūtė (IIc, skaitė V.Mačernio "Miražai"), I.Mešinski (IIIb, skaitė V.Šekspyro 66 sonetą), E.Šikšniūtė (IIIc, skaitė V.Šekspyro 88 sonetą), U.Rupšytė (IVc, skaitė V.Šekspyro 65 sonetą).  Ir laimėtojai, ir visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir puikių žiūrovų plojimais.  

Fotografavo D.Degutytė ir S.Bendžiūtė, informavo S.Bendžiūtė ir J.Ežerinskė