Gimnazijos trečių klasių gimnazistai dalyvavo ir patys vedė srautinę pamoką "K.Donelaičio poemos "Metai" unikalumas ir reikšmė". Pranešimus skaitė K.Stankevičiūtė (K.Donelaičio gyvenimas ir kūryba", ruošė lietuvių kalbos mokytoja J.Kiaupienė), D.Budvytis ("Istorinis ir kultūrinis Mažosios Lietuvos kontekstas", ruošė lietuvių kalbos mokytoja L.Liepinienė), S.Bendžiūtė ("Poemos "Metai" problematika", ruošė lietuvių kalbos mokytoja L.Liepinienė).

Ypač mokiniams patiko literatūrinė kompozicija K.Donelaičio poemos "Metai" motyvais. Kompoziciją pristatė visa IIIb klasė ir jų lietuvių kalbos mokytoja V.Galinskienė. Po pertraukos grupėse trečiokai turėjo įveikti kryžiažodį, kur reikėjo apibendrinti girdėtos ir matytos pamokos medžiagą. Beveik visi dalyviai vienbalsiai tvirtino, kad srautinė pamoka naudinga ir įdomi, nes buvo galimybė padirbėti su įvairiais skirtingų klasių mokiniais, literatūrinė kompozicija padėjo geriau įsigilinti į kūrinį, pakartoti jį, buvo lavinami viešojo kalbėjimo įgūdžiai.  Besidomintys literatūros klasiko kūryba, daugiau paskaityti galite gimnazijos bibliotekoje, kur paruoštas atskiras stendas "K.Donelaičiui - 305" . 

Fotografavo S.Bendžiūtė