Kovo 8-ąją mūsų gimnazijoje švietė ne tik tulpės mokytojų ir gimnazisčių glėbiuose, bet ir trispalvės gimnazistų švarkų atlapuose. Gimnazijoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo minėjimas.

Šią dieną pamokos vyko kitaip. Kartu su visa Lietuva  gimnazijos bendruomenė rašė Nacionalinį diktantą. Pirmųjų ir antrųjų klasių gimnazistai dalyvavo šventiniame koncerte, kuris prasidėjo Lietuvos himno giedojimu. Koncerto metu mokiniai išvydo ir mūsų trečiokų gimnazistų komandos (B.Ranauskas, S.Bendžiūtė, U.Stulpinaitė, G.Šiaudvytytė, G.Gužauskaitė ir istorijos mokytoja L.Toliušienė) sukurtą dokumentinį filmuką, skirtą konkursui „Kuriame Lietuvą 2018“. Šis video reportažas byloja apie tai, kaip mūsų gimnazijos mokiniai aktyviai kovojo už Lietuvos nepriklausomybę 1945-1952 m. Gimnazistų darbas įvertintas solidžiu prizu - kelione į Strasbūrą. Taip pat pasveikinti gimnazistų atvyko mokiniai iš Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos. Pradinių klasių mokiniai buvo paruošę dainų ir eilėraščių apie Lietuvą. Tautinius šokius pristatė ir aplodismentų gausybės sulaukė mūsų gimnazijos šokių kolektyvas „Atlaja“. Tuo pačiu metu vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo debatuose, kurių tema - „Etninė ar daugiakultūrė (daugiatautė) Lietuva?“ Debatų tikslas – pasvarstyti, kas lietuviui svarbiau - prisitaikyti prie kitų ar išlaikyti unikalumą? Žinoma, kaip ir kiekvienais metais, renginiai baigėsi tradicinėmis krepšinio varžybomis „Nepriklausomybės taurė“. Gimnazistai džiaugėsi turiningai praleista diena.

Renginius organizavo L. Spirgienė, L.A.Eglinskienė, D.Jakienė, L. Toliušienė, A. Gečas, R. Kurpeikytė, L. Venckienė, J. Kiaupienė,

fotografavo G.Krakytė, S.Ranauskas, Ž.Rupainytė, informavo S.Bendžiūtė