Lapkričio 27 dieną ryte visų gimnazijos vyresniųjų mokinių klasės valandoje viešėjo ISM dėstytojas, baigęs politologijos mokslus ir įkūręs savo verslą, A.Solovejus. Jis pasakojo apie streso valdymo būdus, dalijosi asmenine patirtimi. Susitikimą organizavo gimnazijos ugdymo karjerai specialistė pavaduotoja D.Jakienė. Abiturientai pasidalijo savo mintimis apie išklausytą paskaitą. 

Man paskaita patiko dėl duodamų patarimų (kaip išvengti to streso), dėstytojas A.Solovejus įtaigiai kalbėjo, bet nesupratau, kodėl stresas yra gerai, jei pasakotojas davė patarimų, kaip to išvengti. Kai uždaviau klausimą apie tai, dėstytojas irgi sutiko, kad gal reiktų keisti pavadinimą arba ieškoti daugiau argumentų apie teigiamą streso poveikį. (Greta)

Buvo įdomu klausytis, kaip reikia valdyti stresą, kokius pratimus reikėtų daryti, kad nusiramintum (kvėpavimas, fizinis krūvis ir pan.). Taip pat sužinojau, kaip pažinti labiau save, savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Įdomiausia buvo patarimai prieš egzaminą. (Dija)

Paskaita įdomi ir informatyvi, gerai pasiruošta, patiko ir tai, jog davė atlikti testą. (Mireta)

Įdomu klausyti apie tai, kaip suvaldyti stresą, ką reikia daryti, kokius pratimus daryti, patarimai prieš egzaminą ypač pravers.  (Nedas)

Paskaitoje sužinojau, kaip galima rinktis studijas, ypač įdomus patarimas, kai prisėdi ir skiri laiko apmąstyti, kokios tavo stipriosios ir silpnosios savybės. (Aušrys)

Paskaita buvo naudinga, patiko atlikti skirtą testą ir pasiklausyti patarimų dėl artėjančių egzaminų. (Gabrielė)

Daugiau sužinojau apie studijų pasirinkimą, streso valdymą. (Mantas Ž.)

Paskaita tikrai naudinga, informatyvi, ypač patiko patarimai, kaip elgtis prieš egzaminą, kaip rinktis studijas tikrai pravers. (Edvinas)

Paskaita buvo naudinga - daug sužinojome apie stresą, kaip su juo susitvarkyti, taip pat naudinga informacija ir apie studijas ISM. (Mantas J.)

Paskaita buvo naudinga, sužinojome, kaip valdyti stresą, ir gavome patarimų ruošiantis egzaminams bei laikant juos. (Evaldas)

 
 

Archived Articles

Most Read Posts