Šilutės pirmosios gimnazijos bendruomenė Didžiąsias metų šventes pasitiko dirbdama nuotoliniu būdu. Nuo lapkričio mėnesio ugdymas taip pat vyksta per nuotolį, todėl buvo aišku, kad metų pabaigos šventės bus kitokios nei įprasta.

                      Gruodžio 22 d. Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko projektas  „Grožio ir kultūringo elgesio diena, laukiant Kalėdų stebuklo“. Nuo 10 iki 11 valandos nuotaikingus sveikinimus pristatė I ir II klasių gimnazistai, o nuo 11 iki 12 valandos trečiokai gimnazistai ir abiturientai. Nors tą dieną pamokos nevyko, tačiau visi turėjo galimybę keletą valandų pabūti kartu. Kiekviena klasė per savo klasės valandėlę turėjo atlikti užduotį – peržiūrėti iš anksto įkeltus klasių sveikinimus ir balsuoti pasirenkant siūlomas nominacijas. Sveikinimai buvo įvairūs: trumpi filmukai, atvirutės, skaidrės, eilės, nuotraukos. Kadangi visos klasės puikiai pasirodė, tai ir Kalėdinio sveikinimo nominacijų buvo įvairių: originaliausias, kūrybiškiausias, nuotaikingiausias, energingiausias, subtiliausias... Pavyzdžiui, IIa klasė gavo energingiausios klasės nominaciją, nes sukūrė nuotaikingą filmuką, IVb klasei buvo įteikta subtiliausio kalėdinio sveikinimo nominacija, IIIb – šmaikščiausio, o Ic – pozityviausio. 

Po visų nominacijų tęsėsi klasių valandėlės, kurių metu auklėtojai su mokiniais aptarė suplanuotus darbus: vieni kalbėjosi, ką veiks per šventes, kiti klausėsi naujametinių dainų, vaikinai sveikino klasės merginas, o merginos – vaikinus, auklėtiniai stebino savo vadovus, taip pat aptarta ir pasidžiaugta klasių sveikinimais.

Visiems nuotaiką praskaidrino gimnazijos administracijos sukurtas nuotaikingas pasveikinimas bei mokytojų nuotolinė kalėdinė valandėlė.

Gabrielė Mikalauskaitė, IV kl.

 

Klasių sveikinimų nominacijos:

Originaliausias - IIb klasė

Kūrybiškiausias – Ib klasė

Nuotaikingiausias- IVc klasė

Įdomiausias – IVa klasė

Šmaikščiausias - IIIb klasė

Nuoširdžiausias – Ia klasė

Energingiausias – IIa klasė

Išradingiausias – IIIc klasė

Linksmiausias – IIc klasė

Stilingiausias – IIIa klasė

Subtiliausias – IVb klasė

Pozityviausias – Ic klasė

 

 

 
 

Archived Articles

Most Read Posts