Peržiūrėti galeriją. Fotografas Ainoras Plotnikovas (4a)

Prieš pat mokinių rudens atostogas Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko Gimnazisto vardo dienos šventė, kitaip sakant, pirmųjų gimnazijos klasių mokinių krikštynos.

Visi džiaugėsi, jog šiais metais šią šventę galėjome švęsti gimnazijoje kartu, o ne atskirai prie kompiuterių ekranų. Tą dieną pirmokai į mokyklą ėjo nežinodami, kokios užduotys ir iššūkiai jų laukia, tik aiški buvo šių metų tema ,,Pareigūnai ir sulaikytieji’’.

Pirmos pamokos metu krikštatėviai ,,įsibrovė” į pirmokų klases. Visiems ant veido buvo užrašyta simboliška raidė F, o šios raidės reikšmė – “fuksas”. Tai pirmokas arba tiesiog naujokas.  Jie gavo korteles su numeriu, kurį visą dieną privalėjo nešioti. Po kelių pamokų krikštytojų pakviesti pirmokai išėjo iš savo klasių ir keliavo į patalpas, kuriose turėjo atlikti užduotis, beje, kiekviena klasė individualiai. Bet ėjo jie neįprastai: vieni ropojo žeme, kiti šokinėjo ant vienos kojos! Įveikę nelengvas užduotis pirmokai keliavo į salę, kur pristatė savo kūrybinius darbus  -  nuotaikingus pasirodymus. Visi jie buvo puikūs, ir gimnazijos pirmokai jau oficialiai pakrikštyti!

Ši šventė kiekvienam pirmokui suteikė daug nepamirštamų įspūdžių, ji dar ilgai liks visų atmintyje.

Danielė Matulevičiūtė,  1a kl. gimnazistė