Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Gimnazijoje paminėta Sausio 13

Gimnazijoje paminėta Sausio 13

Neužmirštuolės vidury žiemos. Kaitri aukuro liepsna ant sniego ir žvakės šviesa tamsoje. Jauno...

Surinkti pinigai -

Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

Šiemet IIB klasės mokiniai, paskatinti anglų kalbos mokytojos N.Mulerovos, organizavo penktąją...

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Idėjos - K.Blankaitės ir D.Jakienės  Fotografavo M.Metrikytė

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Spalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę – į Vokietiją....

Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

 • Gimnazijoje paminėta Sausio 13

  Gimnazijoje paminėta Sausio 13

 • Surinkti pinigai -

  Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

 • Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

  Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

 • Palaikome mokytojus!

  Palaikome mokytojus!

 • Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

  Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Ankstyvą šeštadienio rytą jaunieji popiežiaus piligrimai iš Šilutės autobusu pajudėjo link Vilniaus. Ten jų laukė ko gero vienas svarbiausių kataliko gyvenime įvykis – susitikimas su Popiežiumi. Į ilgai lauktą ir planuotą kelionę išvyko 41 moksleivis: 20 jaunųjų katalikų vyko iš Žemaičių Naumiesčio ir 21 iš Šilutės pirmosios gimnazijos.

Greitai prabėgus laikui autobuse, 11h jaunimas jau buvo Vilniuje. Susirinkę visus būtinus daiktus visi keliavo link Katedros aikštės, kur pirmiausia laukė patikra, o belaukdami eilėje jau girdėjome, kaip galingomis ovacijomis sveikinamas Vilniaus oro uoste nusileidęs Popiežius Pranciškus. Susitikti su charizmatiškuoju Katalikų Bažnyčios vadovu, išgirsti jo nešamą evangelinės vilties žinią susirinko įspūdingas žmonių skaičius ne tik iš visos Lietuvos, bet ir kitų šalių. Dienos metu Katedros aikštėje vyko įvairių grupių pasirodymai, buvo dalijamasi maistu, diskutuojama, vyko žmonių liudijimai. Tvyrojo nepaprasta atmosfera. Ne veltui Šventajam Tėvui  lankant hospiso ligonius visą diena apniukęs dangus visus pradžiugino pasirodžiusia saule, kuri mūsų nepaliko tol, kol popiežius buvo Katedros aikštėje.

Popiežiui pajudėjus nuo Aušros vartų link Katedros, kur jo jau laukė susirinkęs jaunimas, emocijos vis stiprėjo. Pagaliau jam atvykus ne vienas iš mūsų braukė laimės ašarą, skambėjo Jaunimo giesmė, kurios dalį dainavo Popiežiaus gimtąją kalba – tai labai nustebino Katalikų Bažnyčios vadovą. Katedros aikštėje sakydamas kalbą jaunimui kvietė atkreipti dėmesį į praeitį – nevengti kalbėtis su senoliais, išklausyti. Taip pat jis kalbėdamas rėmėsi Lietuvos himnu, priminė mūsų šaknis, kalbėjo apie mūsų istoriją ir sunkumus, pavadindamas mus tauta, kuri turi tvirtą sielą, išlaikė stuburą, nepaisydama negandų. Linkėjo pasipriešinti individualizmui, kuris mus atriboja nuo kitų, padaro mus egocentriškus, pasipūtusius, besirūpinančius tik savo gerove.

 „Negražus gyvenimas stovint priešais veidrodį. Bet gražus gyvenimas su kitais – šeimoje, su draugais, kovojant kartu su tauta,“ – sakė Popiežius Pranciškus.

Popiežiui pajudėjus link Apaštalinės nunciatūros, kartu pajudėjo ir visa didžiulė minia – daugiau nei trisdešimt tūkstančių žmonių. Kartu su jais gavę Popiežiaus palaiminimą ir visam gyvenimui įspūdžių pilni šilutiškiai keliavo Vilniumi link autobuso, iškėlę vėliavą su žuvimi ne tik kaip Šilutės simboliu, bet ir kaip pirmieji krikščionys. Vėliau laukė ilga, tačiau maloni kelionė namo. Už kelionę esame dėkingi Šilutės merui, katalikų Bažnyčios klebonui, mokytojoms Audronei Denisevičienei ir Virginijai Rupainienei.

Noriu pasidalinti draugės Gretos Lozoraitytės įspūdžiais:

 „Keliskart dar abejojau, ar derėtų man ten vykti, bet mano širdis liepė važiuoti  ir ji neklydo. Niekada negalvojau, kad tokios kelionės kaip ši gali pakeisti mane. Tai buvo pačios laimingiausios valandos mano gyvenime! Momentas , kai pamatai mojuojantį popiežių iš taip arti, neprilygsta vaizdui per televizijos ekraną. Būnant šalia, norisi verkti iš laimės, emocijos ir įspūdžiai užvaldo visą sielą. Kaskart dainuojant "Jėzus Kristus- mano viltis!" norėjosi verkti ir šiurpuliukai pereidavo per visą kūną , nes tai - Šventoji Dvasia , kuri palietė mano mažą, plakančią širdį. Dabar pasikeitė mano požiūris į viską , matau viską kitaip, kitokiomis spalvos. Už tai esu dėkinga savo tikybos mokytojai.  Ačiū Jums!"

                                                                              Įspūdžiais dalinosi ir draugės mintis užrašė Greta Ancikevičiūtė

                                                                                        

0448484
Šiandien
Vakar
226
139