Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Gimnazijoje paminėta Sausio 13

Gimnazijoje paminėta Sausio 13

Neužmirštuolės vidury žiemos. Kaitri aukuro liepsna ant sniego ir žvakės šviesa tamsoje. Jauno...

Surinkti pinigai -

Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

Šiemet IIB klasės mokiniai, paskatinti anglų kalbos mokytojos N.Mulerovos, organizavo penktąją...

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Idėjos - K.Blankaitės ir D.Jakienės  Fotografavo M.Metrikytė

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Spalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę – į Vokietiją....

Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

 • Gimnazijoje paminėta Sausio 13

  Gimnazijoje paminėta Sausio 13

 • Surinkti pinigai -

  Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

 • Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

  Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

 • Palaikome mokytojus!

  Palaikome mokytojus!

 • Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

  Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Spalio 5-ąją minima tarptautinė Mokytojo diena. Šią dieną ypatingą šventę savo mokyklos mokytojams rengia mokiniai.

Mūsų gimnazija tokią dieną irgi šventė. Šių metų tema -  „Gyvenimo kibirkštis“. Nuo ankstyvo ryto gimnazijos mokiniai su šypsenomis, gėlėmis  bei šventiška daina sveikino į mokyklą ateinančius mokytojus. Per pirmas pamokas mokiniai su dalykų mokytojais mokėsi kaip įprastai. Kitas pamokas mokytojus pakeitė abiturientai, kurie išbandė sunkų mokytojo darbą. Antrų, trečių ir ketvirtų gimnazijos klasių mokiniai „pavadavo“ mokytojus Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje. Gimnazijai kurį laiką vadovavo abiturientai. Tuo metu mokytojai gimnazijos bibliotekoje turėjo smagią pamoką su „Atėnų“ sporto klubo vadove Jūrate Gricevičiene, kuri mokė atsipalaiduoti, stebėti savo kūną, dalinosi asmenine patirtimi. Po šios pamokos mokytojai gėrė arbatą. Mokytojų dienos kulminacija vyko aktų salėje, kurioje mokytojams buvo sukurta Olimpo kalno atmosfera. Čia susirinko visi gimnazijos esami ir buvę mokytojai, kurie stebėjo ir džiaugėsi mokinių dainomis ir šokiais bei aktyviai dalyvavo neįprastoje mokinių suplanuotoje pamokoje, kur teko prisiminti vaikystės ir jaunystės dainas, animacinius filmukus. Pamokos metu mokytojai parodė savo žinias spėdami patarles, estradinės muzikos atlikėjus. Gimnazistės Renalda Laukineitytė kartu su Greta Gelžinyte mokytojams grojo pianinu, o Greta Lozoraitytė – akordeonu. Vienuoliktos klasės teatro klasės mokiniai deklamavo ištrauką iš Vinco Mykolaičio-Putino eilėraščių ciklo „Prometėjas“. Mokytojams dainavo gimnazijos ansamblis bei šoko tautiniais drabužiais pasidabinę gimnazijos šokių kolektyvo "Atlaja" mokiniai. Po renginio mokiniai džiaugėsi mokytojų šypsenomis.

Mieli mokytojai, gimnazijos mokiniai Jums linki kantrybės, džiaugsmo savo darbe ir kuo daugiau šypsenų. Dėkoja už Jūsų atsidavimą, žinių suteikimą, dvasios ir kūno ugdymą. Tegul Olimpo ugnies kibirkštys visada dega Jūsų širdyse bei akyse ir uždega kiekvieną!

Simona Bendžiūtė, Šilutės pirmoji gimnazija

0448484
Šiandien
Vakar
226
139