Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Už generalinės repeticijos ir premjeros nuotraukas dėkojame R.Lukošiui ir...

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

https://www.silaineskrastas.lt/gyvenimas/silutiske-kotryna-sekmes-kelias-veda-i-londona/ Pasakoja...

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus: A.Žulys (II vieta, ruošė...

Trispalvės akimirkos

Trispalvės akimirkos

https://www.facebook.com/silutespirmojigim/posts/1666072576786401 Fotografavo S.Ranauskas,...

"Tikėk tuo, ką darai",- sau ir draugams linki abiturientė Gintarė

IVb tarp pasiruošimo Šimtadieniui šurmulio dar rado laiko palinkėti sau ir vieni...

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

 • Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

  Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

 • Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

  Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

 • Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

  Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

 • Trispalvės akimirkos

  Trispalvės akimirkos

 • "Tikėk tuo, ką darai",- sau ir draugams linki abiturientė Gintarė

2017 metai buvo skirti rašytojos Ievos Simonaitytės - Klaipėdos krašto rašytojos, autobiografinių apysakų ir romanų kūrėjos – 120 – ajam gimtadieniui. Tais metais buvo rengiama daug renginių Priekulėje, Šilutėje, Klaipėdoje ir netgi Zarasuose.

 

2018 metų sausio 26 dieną (vos trims dienoms nuo rašytojos gimimo dienos praėjus) Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje vyko rašytojos metų baigimo konferencija „Man įdomu: Ieva Simonaitytė istorijos, kultūros ir literatūros kontekste“. Konferencijoje dalyvavo Domas Kaunas – VU profesorius,Lietuvos knygotyrininkas, bibliofilas, edukologas, Mažosios Lietuvos kultūros tyrinėtojas. Jis pristatė savo knygą apie Ievą Simonaitytę   „ Aš esu Etmės Evė“, kurioje surinkti ir užrašyti žmonių prisiminimai, liudijimai apie rašytoją, be to, knyga kupina fotografijų. Dalyvavusiems mokiniams D. Kaunas padovanojo po savo knygą „Mažosios Lietuvos knygų link“ su autografu. 

Ievos Simonaitytės kovą už gimtąją kalbą tame vokiečių krašte pristatė pedagogė, kraštotyrininkė, rašytoja Edita Barauskienė. Į konferenciją susirinko mokiniai iš Šilutės, Šilalės, Kaltinėnų, Klaipėdos, Gargždų, Pajūrio. Mokiniai pristatė prezentacijas apie Ievos Simonaitytės kūrinius, asmeninį gyvenimą, įamžinimą, mados laikotarpį, Priekulės miestą bei skaitė ištraukas iš rašytojos kūrinių. Buvo paruošta ekslibrisų paroda „Ievai Simonaitytei – 120”, kurią ruošė Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos dailės mokytoja bei mokiniai. Apie romano „Aukštujų Šimonių likimas“ veikėjos Urtės Šimonytės aprangą pasakojo Šilutės pirmosios gimnazijos mokinė Paulina Kavaliauskaitė. Taip pat gimnazistė Emilija Skikaitė skaitė ištrauką iš romano. Mokines ruošė lietuvių kalbos mokytoja Vaida Galinskienė.

2018 metais sukanka 150 metų, kai gimė mūsų krašto filosofas, rašytojas, publicistas, kultūros veikėjas Vilhelmas Storostas – Vydūnas, todėl šie metai skelbiami Vydūno metais. Kokiais darbais įprasminsime savo kraštiečio atminimą?

                                                                                                             Simona Bendžiūtė,  IIb

0434600
Šiandien
Vakar
7
110