Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Nepamirštamos Sausio 13 - osios istorijos pamokos

Nepamirštamos Sausio 13 - osios istorijos pamokos

Neužmirštuolės vidury žiemos. Kaitri aukuro liepsna ant sniego ir žvakės šviesa tamsoje. Jauno...

Surinkti pinigai -

Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

Šiemet IIB klasės mokiniai, paskatinti anglų kalbos mokytojos N.Mulerovos, organizavo penktąją...

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Idėjos - K.Blankaitės ir D.Jakienės  Fotografavo M.Metrikytė

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Spalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę – į Vokietiją....

Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

 • Nepamirštamos Sausio 13 - osios istorijos pamokos

  Nepamirštamos Sausio 13 - osios istorijos pamokos

 • Surinkti pinigai -

  Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

 • Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

  Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

 • Palaikome mokytojus!

  Palaikome mokytojus!

 • Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

  Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

2017 metai buvo skirti rašytojos Ievos Simonaitytės - Klaipėdos krašto rašytojos, autobiografinių apysakų ir romanų kūrėjos – 120 – ajam gimtadieniui. Tais metais buvo rengiama daug renginių Priekulėje, Šilutėje, Klaipėdoje ir netgi Zarasuose.

 

2018 metų sausio 26 dieną (vos trims dienoms nuo rašytojos gimimo dienos praėjus) Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje vyko rašytojos metų baigimo konferencija „Man įdomu: Ieva Simonaitytė istorijos, kultūros ir literatūros kontekste“. Konferencijoje dalyvavo Domas Kaunas – VU profesorius,Lietuvos knygotyrininkas, bibliofilas, edukologas, Mažosios Lietuvos kultūros tyrinėtojas. Jis pristatė savo knygą apie Ievą Simonaitytę   „ Aš esu Etmės Evė“, kurioje surinkti ir užrašyti žmonių prisiminimai, liudijimai apie rašytoją, be to, knyga kupina fotografijų. Dalyvavusiems mokiniams D. Kaunas padovanojo po savo knygą „Mažosios Lietuvos knygų link“ su autografu. 

Ievos Simonaitytės kovą už gimtąją kalbą tame vokiečių krašte pristatė pedagogė, kraštotyrininkė, rašytoja Edita Barauskienė. Į konferenciją susirinko mokiniai iš Šilutės, Šilalės, Kaltinėnų, Klaipėdos, Gargždų, Pajūrio. Mokiniai pristatė prezentacijas apie Ievos Simonaitytės kūrinius, asmeninį gyvenimą, įamžinimą, mados laikotarpį, Priekulės miestą bei skaitė ištraukas iš rašytojos kūrinių. Buvo paruošta ekslibrisų paroda „Ievai Simonaitytei – 120”, kurią ruošė Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos dailės mokytoja bei mokiniai. Apie romano „Aukštujų Šimonių likimas“ veikėjos Urtės Šimonytės aprangą pasakojo Šilutės pirmosios gimnazijos mokinė Paulina Kavaliauskaitė. Taip pat gimnazistė Emilija Skikaitė skaitė ištrauką iš romano. Mokines ruošė lietuvių kalbos mokytoja Vaida Galinskienė.

2018 metais sukanka 150 metų, kai gimė mūsų krašto filosofas, rašytojas, publicistas, kultūros veikėjas Vilhelmas Storostas – Vydūnas, todėl šie metai skelbiami Vydūno metais. Kokiais darbais įprasminsime savo kraštiečio atminimą?

                                                                                                             Simona Bendžiūtė,  IIb

0448698
Šiandien
Vakar
90
350