Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Spalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę – į Vokietiją....

Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

Už generalinės repeticijos ir premjeros nuotraukas dėkojame R.Lukošiui ir...

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

https://www.silaineskrastas.lt/gyvenimas/silutiske-kotryna-sekmes-kelias-veda-i-londona/ Pasakoja...

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus: A.Žulys (II vieta, ruošė...

Trispalvės akimirkos

Trispalvės akimirkos

https://www.facebook.com/silutespirmojigim/posts/1666072576786401 Fotografavo S.Ranauskas,...

 • Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

  Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

 • Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

  Spektaklio premjera, skirta Lietuvos atkūrimo Šimtmečiui

 • Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

  Laimėjimas, džiuginantis Šilutę ir Lietuvą

 • Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

  Sveikiname rajono geografijos ir istorijos olimpiadų laimėtojus

 • Trispalvės akimirkos

  Trispalvės akimirkos

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir mokytojus iš mokyklų partnerių pabūti kartu. Šis priėmimas sutapo su Tarptautine studentų/moksleivių diena, kuri buvo minima rugpjūčio 29-ą dieną. JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall pasveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė, jog bendradarbiavimas tampa artimesnis ir mokytojai iš įvairių Lietuvos vietų kviečia ambasados komandos narius susitikimams! Mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja bei trys gimnazistės viešėjo JAV ambasadoje ir dalinasi įspūdžiais.

Kelionės į Vilnių metu apsilankėme Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorės namuose, susipažinome su ja bei keturiomis mokytojomis, kurios metams atvyko į Lietuvą. Didžiausią įspūdį paliko žmonių, atvykusių iš JAV šiltas bendravimas ir pozityvumas. Kelionė į Vilnių buvo puiki proga patobulinti anglų kalbos žinias ir bendravimo įgūdžius. Laineda Kilinskaitė

Turėjome galimybę nuvykti į Amerikos ambasadorės namus Vilniuje. Vaišinomės užkandžiais bei gėrimais, ragavome ir ledų. Tai buvo oficialus tarptautinis priėmimas, ambasadorė pasakė kalbą, kurios pradžioje ir pabaigoje kalbėjo lietuviškai. Taip pat teko pakalbėti ir su svečiais iš Amerikos. Tai buvo visiškai nauja patirtis ir puikus anglų kalbos žinių panaudojimas. Dėkojame mokytojai Natalijai Mulerovai už galimybę vykti kartu. Austėja Obrikytė

 

Rugpjūčio 29 d. mokytojos Natalijos dėka teko apsilankyti Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorės rezidencijoje. Vizito metu buvo pristatytos į Lietuvą mokyti atskridusios amerikietės ir kiti Lietuvoje dirbantys JAV atstovai. Oficialiai prisistatė ir pati ambasadorė. Rezidencija buvo didelė ir graži, saugoma policijos. Po prisistatymo buvo skirtas laikas bendravimui ir susipažinimui. Teko pabendrauti su Visagine dirbančia ambasadore, kuri Lietuvą pasirinko jau antrus metus, nes jai labai patinka mūsų šalis. Buvo smagu girdėti, kaip amerikiečiai giria ir myli mūsų šalį. Kotryna Kunickaitė

0438902
Šiandien
Vakar
54
375