Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Gimnazijoje paminėta Sausio 13

Gimnazijoje paminėta Sausio 13

Neužmirštuolės vidury žiemos. Kaitri aukuro liepsna ant sniego ir žvakės šviesa tamsoje. Jauno...

Surinkti pinigai -

Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

Šiemet IIB klasės mokiniai, paskatinti anglų kalbos mokytojos N.Mulerovos, organizavo penktąją...

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

Idėjos - K.Blankaitės ir D.Jakienės  Fotografavo M.Metrikytė

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

Spalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę – į Vokietiją....

Gimnazistų paroda

Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

  Bibliotekoje eksponuojama gimnazistų tapybos darbų paroda " Rudens spalvos "                ...

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

2018 metų pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė,...

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną

Baltų vienybės dieną mūsų gimnazistai jau ne pirmus metus mini ant Juknaičių alkakalnio.

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir...

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Idėjos autorė ir vadovė - Rita Kurpeikytė Scenarijaus autorė - Irena Arlauskienė Vedėjai -...

 • Gimnazijoje paminėta Sausio 13

  Gimnazijoje paminėta Sausio 13

 • Surinkti pinigai -

  Surinkti pinigai - "Išsipildymo akcijai"

 • Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

  Gimnaziją papuošė eglė iš snaigių ir ledo gėlės

 • Palaikome mokytojus!

  Palaikome mokytojus!

 • Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

  Tarptautinių mainų programa - jau 30 kartą!

 • Gimnazistų paroda

  Gimnazistų paroda " Rudens spalvos"

 • Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

  Šilutės pirmoji gimnazija kuria Lietuvą

 • Baltų vienybės dieną

  Baltų vienybės dieną

 • Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

  Gimnazisčių viešnagė JAV ambasadoje

 • Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

  Gražiausio pavasario koncerto nuotaikos

Iki naujų mokslo metų pradžios likus vos keletui dienų, JAV ambasada pakvietė moksleivius ir mokytojus iš mokyklų partnerių pabūti kartu. Šis priėmimas sutapo su Tarptautine studentų/moksleivių diena, kuri buvo minima rugpjūčio 29-ą dieną. JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall pasveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė, jog bendradarbiavimas tampa artimesnis ir mokytojai iš įvairių Lietuvos vietų kviečia ambasados komandos narius susitikimams! Mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja bei trys gimnazistės viešėjo JAV ambasadoje ir dalinasi įspūdžiais.

Kelionės į Vilnių metu apsilankėme Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorės namuose, susipažinome su ja bei keturiomis mokytojomis, kurios metams atvyko į Lietuvą. Didžiausią įspūdį paliko žmonių, atvykusių iš JAV šiltas bendravimas ir pozityvumas. Kelionė į Vilnių buvo puiki proga patobulinti anglų kalbos žinias ir bendravimo įgūdžius. Laineda Kilinskaitė

Turėjome galimybę nuvykti į Amerikos ambasadorės namus Vilniuje. Vaišinomės užkandžiais bei gėrimais, ragavome ir ledų. Tai buvo oficialus tarptautinis priėmimas, ambasadorė pasakė kalbą, kurios pradžioje ir pabaigoje kalbėjo lietuviškai. Taip pat teko pakalbėti ir su svečiais iš Amerikos. Tai buvo visiškai nauja patirtis ir puikus anglų kalbos žinių panaudojimas. Dėkojame mokytojai Natalijai Mulerovai už galimybę vykti kartu. Austėja Obrikytė

 

Rugpjūčio 29 d. mokytojos Natalijos dėka teko apsilankyti Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorės rezidencijoje. Vizito metu buvo pristatytos į Lietuvą mokyti atskridusios amerikietės ir kiti Lietuvoje dirbantys JAV atstovai. Oficialiai prisistatė ir pati ambasadorė. Rezidencija buvo didelė ir graži, saugoma policijos. Po prisistatymo buvo skirtas laikas bendravimui ir susipažinimui. Teko pabendrauti su Visagine dirbančia ambasadore, kuri Lietuvą pasirinko jau antrus metus, nes jai labai patinka mūsų šalis. Buvo smagu girdėti, kaip amerikiečiai giria ir myli mūsų šalį. Kotryna Kunickaitė

0448484
Šiandien
Vakar
226
139