Šią savaitę:

2019 m. balandžio 15-19 d.

Budinti klasė Ib, klasės vadovas - A.Grišius

Sav.

Renginiai pagal gimnazijos veiklos planą

I.

● Radijo laida 8.55 val.

● Metodinės tarybos pasitarimas dėl renginio „Karjeros potvynis“ po 3 pamokų pavaduotojų kabinete.

●Mokinių savivaldos posėdis po 3 pamokų 119 kabinete.

●Klasių seniūnų pasitarimas po 4 pamokų 119 kabinete.

●Direkcinės tarybos pasitarimas dėl renginio „Karjeros potvynis“ 9.00 val. direktorės kabinete.

●Spektaklis „Įsilaužėlis“ nemokamai 14.00 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre.

●Bus vykdoma spintelių patikra.

II.

●IV klasių vadovų pasitarimas dėl paskutinio skambučio, Brandos dienos, vadovų atostogų ir kt. po 7 pamokų direktorės kabinete.

●Direkcinės tarybos pasitarimas dėl konferencijos „Johanas Gotfrydas Herderis ir Herderio gimnazijos palikimas“ po 3 pamokų direktorės kabinete.

III.

●Kintų skyriaus patikra.

●Tarptautinio mainų projekto dalyvių pasitarimas po 3 pamokų 219 kabinete.

●Direkcinės tarybos pasitarimas dėl bendradarbiavimo jubiliejaus su Halepageno gimnazija per 4 pamoką direktorės kab.

IV.

●“Karjeros potvynis“ pagal atskirą grafiką.

● Direkcinės tarybos pasitarimas 14.30 val. direktorės kab. (kviečiame mokinius ir mokytojus, kurie turi pasiūlymų ...).

V.

Konferencija Johanas Gotfrydas Herderis ir Herderio gimnazijos palikimas“ 10.00 val. aktų salėje.

●Bendras kavos (arbatos) stalas po 3 pamokų mokytojų kambaryje.

• Mokinių atostogos (Velykų) nuo 04-23 iki 04-26. Pravesti saugaus elgesio instruktažą „Saugok save ir šalia esantį“.
  • Anglų kalbos valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalis vyks balandžio 24, 25, 26 dienomis.
  • Abiturientams papildomos pavasario atostogos nuo 04-29 iki 04-30 d. Pamokos prasidės 05-02.