Pirmąją pavasario dieną vyresniųjų klasių gimnazistai B. Ranauskas, G. Gužauskaitė, K. Sokolova, K. Kunickaitė ir S. Bendžiūtė vyko į Rietavo Lauryno Ivinskio gimnaziją, į IV-ąją komandinę lietuvių kalbos olimpiadą. Ši olimpiada skirta kalbininko Andriaus Ašmanto žymeniui laimėti bei paminėti lietuvių kalbos dienoms. Padėkos kalbą sakė šio kalbininko sūnus, prof. habil. dr. Leonas Vaidotas Ašmantas. Olimpiados metu mokiniai ne tik sprendė užduotis, kurias ruošė Klaipėdos universiteto profesoriai, bet ir klausėsi lektoriaus R. Skunčiko paskaitos „Ką ir kaip mums kalba literatūros kūrinys?“. Be to, gimnazistai turėjo paruošti trumpą prisistatymo programėlę ir ją pristatyti šešiolikai kitų mokyklų. Mūsų gimnazistai šiame konkurse dalyvavo pirmą kartą. Nors ir nelaimėjome, tačiau džiaugėmės turiningai praleistu laiku ir tikimės grįžti su pergale kitais metais. Dėkojame gimnazistus ruošusioms lietuvių kalbos mokytojoms: L.Liepinienei ir V.Galinskienei.

                                                                                                         Informavo dalyvė, trečiokė gimnazistė S.Bendžiūtė