Kovo 21-ąją IIIa, IIIc bei IVb klasių mokiniai dalyvavo srautinėje pamokoje, skirtoje pasaulinei Žemės dienai paminėti.  Pamoką vedė JAV ambasados Vilniuje Viešųjų ryšių skyriaus pareigūnė Heather Steil.

Pamokos metu pranešėja pristatė garsiausius ir daugiausiai turistų dėmesio sulaukiančius nacionalinius parkus JAV. Pasakojo apie jų įsikūrimą, priežastis, kodėl ir kiek turistų aplanko šias vietas, bei paminėjo problemas, kurios iškyla dėl gausaus lankytojų kiekio. Taip pat ambasadorė pasidalino patirtimi, kurią įgijo aplankiusi keletą iš pristatytų vietovių. Po prezentacijos H. Steil ragino mokinius domėtis mokslu ir mainų programomis JAV bei suteikė informaciją, kur mokiniai, žadantys savo ateitį kurti JAV, gali kreiptis pagalbos ir patarimų. Be to, gimnazistai galėjo užduoti klausimus. Mokiniai po susitikimo buvo patenkinti, kad dalyvavo pamokoje su JAV ambasados atstove H. Steil. Dėkojame už puikią galimybę išgirsti įdomią ir naudingą informaciją anglų kalba. Susitikimus su JAV ambasados nariais šiemet organizuoja anglų kalbos mokytoja metodininkė N. Mulerova.

                                                 Informavo ir fotografavo Simona Bendžiūtė