Mūsų gimnazistai dalyvavo talentų konkurse. 

 Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija dalyvavo Vainute vykusiame konkurse "Atskleisk savo talentą" ir užėmė 3 vietą.

O skaitovas trečiokas Vilius Seminauskas dalijasi įspūdžiais: "Gegužės 3 dieną dalyvavau Šilutės rajono Vainuto gimnazijos organizuotame konkurse „Atskleisk savo talentą". Deklamavau Liūnės Sutemos eilėraštį „Dainelė su priedainiu“ ir komisijos sprendimu buvau apdovanotas nominacija už originaliausią to vakaro pasirodymą. 
Gegužės 8 dieną su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jovita Kiaupiene vykome į literatūrinę-kultūrinę konferenciją „Šviesos ir gėrio įkvėpti“, skirtą Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 100-mečiui. Konferencijoje buvau pakviestas pasirodyti su eilėraščiu meninėje dalyje ir taip pat sulaukiau gražių atsiliepimų. Dėkoju lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Jovitai Kiaupienei už pagalbą ruošiantis."