Gegužės 9-10 dienomis mūsų gimnazistai vyko į Latviją. Pirmas aplankytas miestas buvo valstybės sostinė Ryga.

Šiame mieste mokinius pasitiko latvė gidė Baiba, kuri kalbėjo lietuviškai ir padėjo gimnazistams aplankyti visas įžymiausias Rygos vietas: Rygos pilį, Katedrą, Juodgalvių rūmus, Šv. Petro bažnyčią, Laisvės paminklą ir „Tris brolius“. Vėliau mokiniai turėdami daug laisvo laiko, vaikštinėdami  ir grožėjosi senamiesčio unikalumu. Kitą dieną gimnazistai lankėsi Rygos zoologijos sode.  Paskutinis aplankytas objektas – įspūdingieji Rundalės rūmai, kitaip vadinami „Mažuoju Versaliu“. Mokiniai buvo sužavėti rūmų prabangos ir grožio bei nuostabaus sodo, kurį puošė žydinčios įvairiaspalvės gėlės. Namo grįžome kupini geriausių įspūdžių. Mokiniai už kelionę dėkoja mokytojams: D. Strazdauskienei, L. Toliušienei ir A. Grišiui.

 

                                                                                                                                                                            Simona Benžiūtė