Ketvirtadienio rytą antrokai gimnazistai išsiruošė pažinti savo kraštą - vieni keliavo po Šilutę, kiti vyko į Ventės ragą ir Kintų kultūros centrą.   

Martynas Šilinskas: Buvome Ventės rage, patiko, kad diena buvo kitokia, kad nereikėjo sėdėti pamokose tokia gražią dieną, taip pat sužinojau daug apie paukščius, kurie yra pagaunami Ventės rage.

Evelina Plauškaitė: Tai, kas man labiausiai patiko, galiu sakyti, kad klasės draugiškumas, visi buvo bendraujantys ir skyrė dėmesį gidui. Patiko, kad buvo pamoka kitaip ir kitoje aplinkoje. Įdomiai pravedė pamoką apie paukščius, sužinojau, kad yra labai daug sugaunama paukščių per metus. Patiko muziejus, kuriame buvome ir sužinojau daug naujų, man nežinomų paukščių pavadinimų.

Ieva Kvedarytė: Man labai patiko gidas, jis mokėjo sudominti mus, buvo šmaikštus ir linksmas. Taip pat mums labai pasisekė, kad buvo šilta ir saulėta. Tik labai gaila, kad iš mūsų 26 mokinių važiavo tik 13. Sužinojau daugiau apie paukščių žiedavimą, kaip pagauna paukščius. Pirmą kartą išgirdau, kad numeruoja laumžirgius. Man ši pamoka kitaip labai patiko.

Dainora Šidlauskaitė: Labai patiko praleisti laiką su klase, patiko informacija, kuria dalinosi gidas, sužinojau daugiau paukščių rūšių.

Aušrys Andrijauskas: Patiko paukščių žiedavimas, aplinka, oras.Visi buvo geros nuotaikos, daugiau tokių pažintinių pamokų.

Draugų atsiliepimus užrašė Marius Rimkus ir Matas Gavrilenko