Jūsų dėmesiui - trečiokų gimnazistų Osvaldo Guščiaus, Ugnės Bertašiūtės ir abituriento Ernesto Arlausko vasaros prisiminimai.

Ugnė Bertašiūtė dalyvavo NMA mokymuose: "Visai nepikta mokslo metus pradėti anksčiau nei visi kiti. Sesija baigėsi, o mums belieka vieni kitiems padėkoti. Už pamokas, draugystę ir šilumą. Ačiū aktoriui, dainų autoriui Gediminui Storpirščiui už dainuojamąją poeziją ir supažindinimą su ja, poetui Liutaurui Degėsiui už TT, NT, TN ir NN arba ,,Ką reiškia tai, ką sakome, ir kokią atsakomybę žodžiais nešame”, aktorei ir poetei Birutei Mar už išsakytą kritiką, nuoširdumą ir pagalbą (žinoma, ir už mieliausią šuniuką, kuris buvo puikus filologių draugas paskaitų metu) ir NMA filologėms, akademikams, kitų paskaitų dėstytojams ir vadovams. Už dainas, Lietuvą ir mus! Buvo labai gera.

// kai jie verkia, lyja lietūs,
kai jie žaidžia, tai pūga, 
kai jie šypsos, šviečia saulė, 
o mėnulis - kai kada. (Gediminas Storpirštis)

// kur šalta, negera, ar liūdna labai,
šiek tiek cinamono, kad būtų gerai.  (Gintarė Bauerytė)

2019/08/16 - 2019/08/26"

Osvaldas Guščius šią vasarą kopė į sporto olimpą: 

http://www.silutesnaujienos.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=22076%3Aosvaldo-gusiaus-triumfas-baltijos-ali-empionate&catid=81%3Anaujienos&Itemid=136&fbclid=IwAR01c7ndbiR0gnVRmp4AW9T43oJn_5rld7VlxKTYmG2NzbjnvhjczzsnxlE

Informaciją apie Osvaldo pasiekimus atsiuntė mama. 

Abiturientas Ernestas Arlauskas šiemet dalyvavo vokiečių kalbos mokymosi programoje mūsų partnerių iš Vokietijos Halepgheno gimnazijoje Bukstehudėje. Jis ten praleido tris savaites. Ernestas yra trečias mokinys, dalyvavęs šioje programoje, per trejus metus. Ernesto įspūdžiai : "Man ši kelionė labai patiko, nes turėjau galimybę praplėsti savo akiratį, įgyti patirties. Man patiko miestai, kuriuose viešėjau - Buxtehude, Hamburg, Stade. Pati viešnagė buvo labai smagi, nors man ir negalėjo surasti mainų partnerio, turėjau progą gyventi su tarptautinių mainų vadovu Hermanu Hausmanu ir jo šeima.  Kelione nė trupučio nebuvau nusivylęs ir jei galėčiau, važiuočiau ten dar kartą!"