Gero regėjimo mokykla „Aiškus matymas“ lektorius Stanislovas Kisielius Šilutės pirmojoje gimnazijoje 2019-10-23 mokė mokinius, kaip atliekant pratimus susigrąžinti gerą regėjimą.

Rega – pojūtis, kai galima suvokti šviesą, spalvas, daiktų išsidėstymą erdvėje. Regima akimis, kurių tinklainėje susidaręs vaizdas regos nervu perduodamas į smegenų regos sritį.

Mes gyvename techninio progreso laikmečiu. Ir todėl šiandien mes jau nebegalime įsivaizduoti savo gyvenimo be telefono, išmaniųjų technologijų, kompiuterio. Didžiąją laiko dalį praleidžiame uždarose patalpose, prie dirbtinio apšvietimo ir oro kondicionierių. Visa tai labai neigiamai veikia mūsų regėjimo kokybę. Uždarose patalpose akys tampa sausos, paraudusios, jas peršti, regos aštrumas susilpnėja ir mes vis dažniau pastebime, kad žvilgsnis ima blaustis, o objektai, kuriuos dar prieš pusmetį matėme ryškiai, šiandien jau atrodo nebe tokie ryškūs.

 Šiandien milijonai žmonių turi regėjimo problemų. Negalėdami gerai matyti jie tiki, jog akiniai juos išlaisvins nuo visų matymo ydų bei sustabdys tolimesnį regėjimo silpnėjimą. Tačiau akiniai negali pagerinti akių sveikatos. Atvirkščiai - jie pablogina visos regėjimo sistemos būklę, pažeidžia natūralų akių funkcionavimą. Apie akies judinamųjų raumenų atrofiją- „optinių ramentų“ nešiojimo pasekmę daugiau nei prieš šimtą metų prabilo žinomas oftalmologas ir mokslininkas Viljamas Horacijus Beitsas (W. H. Bates) iš Niujorko savo knygoje „Regėjimo gerinimas be akinių pagal Beitso metodą“. V. Beitsas yra pirmasis okulistas, pripažinęs, kad gydytojų išrašomi akiniai nepadeda ir negali padėti žmogaus regėjimu.

Pirmiausia gero regėjimo mokymuose mokiniai buvo mokomi pirmosios pagalbos savo akims, efektyvių akių atpalaidavimo ir masažo praktikų.. Atliekant pratimus suaktyvėja energetiškai stimuliuojamų biologinių taškų veikla, sustiprėja nervinė sistema, normalizuojasi akies obuolio mitybos procesai, sustiprėja akies raumenų tonusas (sustiprėja nusilpę raumenys ir atsipalaiduoja įtemptieji ). Taip pat jūs pajuntama energetinio masažo įtaka visam organizmui, žmogus jaučiasi jaunesnis ir tampa sveikesnis.

Informavo Visuomenės sveikatos specialistė Edita Gurjanova

 
 

Archived Articles

Most Read Posts